FK Újezd nad Lesy
4:3
[3:3]

Krize staršího dorostu pokračuje. Na výhru čeká již přes jeden měsíc.

Újezd nad Lesy - Starší dorost pokračuje v pádu tabulkou. Po nadějně rozjetém úvodu sezony, kdy vyhrál čtyři z prvních pěti zápasů, se nyní nachází na šestém místě v silně nabitém středu tabulky. V desátém kole proti Újezdu nad Lesy zaznamenala FCPK U19 páté utkání za sebou bez úspěchu. Tento soupeř byl před zápasem v sérii čtyř proher v řadě. Modročervení se ujali vedení ve čtvrté minutě, avšak tento gól pouze odšpuntoval přestřelku prvního poločasu. Do šaten se nakonec šlo za stavu 3:3. V druhé půli však už skórovali pouze domácí, kdy Jonáš Jirman zkompletoval svůj hattrick a přinesl tak újezdu tři body.

Hodnocení trenéra - Michal Jonáš:

Terén, deka, individuální chyby, které táhnou dolů celý tým.

Zápas, který vlastně nebyl proti tak silnému týmu, nicméně jsme nedokázali ukázat naši hru, ke které se vlastně díky stavu trávníků nedostáváme už asi čtvrtý zápas. Nicméně je také nutno říct, ze soupeř nám dva góly vlastně daroval. Celý zápas byl jako na houpačce, a nikdo nevěděl, jak to dopadne. Bohužel naše druhé poločasy nejsou ty, na kterých se dá stavět jako na začátku sezóny, a když nedáme gól v druhem poločase vyhrávat ani odvážet body nemůžeme. Je vidět, že na nás po špatných výsledcích padla ,,deka”, a zápasy které jsme předtím proti silnějším týmům uhráli fotbalově prostě teď nezvládáme. Nicméně je škoda, že v tomhle zápase nám vlastně fungovala obrana, ale stejně dostaneme čytři góly. Každopádně se asi budeme muset přizpůsobit terénu a pojmout poslední zápas jinak, a doslova to ukopat, než se snažit na těžkém terénu o kombinaci.

Mendl - Hauer (70. Skalník), Bíro, Hrubý, Manghi - Smejkal (81. Dejdar), Novák, Sellers (K), Sokol (70. Chudada) - Šimek - Všetečka.

4. Smejkal (0:1), 29. Všetečka (2:2), 40. Smejkal (3:3)