SK Nusle
2:0
[2:0]

Třetí zápas v řadě bez výhry. Starší dorost podlehl Nuslím.

Nusle - Po tom, co starší dorost dlouho sídlil na druhém místě ve své soutěži, přišla neúspěšná série, která ho sesunula do boje o udržení v TOP 4. Třetí utkání za sebou bez výhry zaznamenala U19 v sobotní dopoledne. Tentokrát na půdě Nuslí, které se díky této výhře posunuly na pátou pozici, bod za FCPK. Domácí skórovali rychle po sobě v 18. a 20. minutě, a tím zápas rozhodly. V příštím kole čekají Kopaninu Dolní Chabry, které také vyhlíží umístění v nejlepší čtyřce.

Hodnocení trenéra - Michal Jonáš:

Toto utkání nelze hodnotit jinak, než jako možná nejhorší v sezóně. Zápas prakticky nesedl snad nikomu z nás a za snahu si asi zaslouží jedinou pochvalu Všetečka, a v druhém poločase možná Šimek se Sellersem. Nutno uznat, že zápas byl bez tří hráčů základní sestavy, ale to nikoho neomlouvá.

Nicméně k utkání... první 4 minuty od nás to možná vypadalo, že by to nemuselo byt tak hrozné, ale opak byl pravdou. Po souboji ve středu a údajném faulu ztratil balon Rahimič, a pak už jen z malého vápna po dvou nahrávkách dal soupeř první gól. Aby toho nebylo málo, po špatném výběhu a odhadu našeho gólmana už to bylo 2:0, když údajně fauloval a útočník mu dal gól hlavou. Po ošetřování hráče a možném otřesu mozku se chvíli nehrálo, a ani to nám nepomohlo k naši hře. V druhem poločase už jsme měli balon více na kopačkách, ale spíše na kombinaci vzadu a po stranách, která k ničemu zásadnímu nevedla. Za zmínku stojí par náznaků a opět neproměněná jasná šance, kterou nedal Bíro. Nicméně bohužel dopředu to bylo z naši strany všechno, v zápase i díky terénu nám odskakoval balón na 3 metry po zpracování, nebyla tam prakticky žádná snaha se zapojit do napadání a spíše po nákopu se fandilo útoku co s tím udělá. Upřímně bylo vidět, jak půlka hráčů nechce makat, a když, tak napadání bylo spíše naivní a jako jednotlivec. Hrozný výkon z kterého se můžeme jen poučit a říct, ze takhle rozhodně né!

Mendl - Skalník, Škorňa, Hrubý (86. Azare), Včelař (46. Bíro) - Novák (76. Dejdar), Sellers (K), Šimek, Chudada (67. Hauer) - Všetečka, Rahimič. Trenér: Michal Jonáš.