16.09.2023 | 13:30 | M | Březiněves
TJ Březiněves
0:3
[0:2]

Starší dorost zpátky na vítězné vlně. Hattrickem v Březiněvsi zařídil výhru Rahimič.

Březiněves - Po jedné výhře a jedné prohře z úvodních dvou zápasů nové sezony nastoupili hráči staršího dorostu do třetího kola na hřišti Březiněvse, tedy týmu, který již před tímto soubojem obdržel 19 branek a tudíž nemá ani bod. A Kopanina neměla v plánu tento fakt měnit. Toho se ujal hlavně Omar Rahimič, který otevřel skóre v 20. minutě a následně ho zdvojnásobil o čtvrt hodinky později. Své dílo Rahimič dokonal během druhé půle, kdy završil hattrick. FCPK tak zvítězila 3:0 a je na 5. místě.

Hodnocení trenéra - Michal Jonáš:

Konečně zápas, kde bylo vidět, že jako tým jsme trochu jinde, a prakticky po celý zápas jsme to měli ve svých rukou.

Začátek byl poněkud nervóznějši, a i když se nám dařila výstavba hry z obrany i ve středu zálohy, nedařila se nám jen předfinální přihrávka nebo zakončení. Po hezkém úniku a přehrání dvou hráčů se z úhlu na branku hnal Smejkal, ale volil zakončení místo přihrávky na volné spoluhráče, a střelu mu chytil gólman. Poté jsme měli několik střel ze střední vzdálenosti, které buď lepil brankář, nebo šly těsně vedle, ale né a né dát gól. Až po hezké kombinaci asistoval Všetečka Rahimičovi, a bylo to konečně 1:0 pro nás. Poté jsme museli čekat dalších 14 minut, ale po přihrávce našeho kapitána Sellerse se opět prosadil Rahimič. Za zmínku stojí asi jen chování domácích hráčů, na kterých bylo vidět, že nezvládají vývoj zápasu, a začalo se opravdu hrát dosti nevybíravě z jejich strany. Naštěstí trenér domácích tyto dva jedince stáhl v poločase a druhá půlka už byla jen o tom, kolik se nám podaří dat gólů. Nicméně spíše to byl festival zahazování šanci než cokoliv jiného. Poté po centru Sellerse zkompletoval svůj hattrick Rahimič, a tímto skóre už utkání skončilo. Pochválit bych chtěl celý tým za výkon a přístup k zápasu a za předvedeno hru.

Mendl - Sokol, Rahimič (75. Chudada), Novák (62. Šimek), Hauer - Smejkal, Hrubý, Všetečka (75. Dimitrov) - Skalník (47. Bryčka), Manghi, Sellers (K). Trenér: Michal Jonáš.

20. Rahimič (0:1, as. Všetečka), 34. Rahimič (0:2, as. Sellers), 64. Rahimič (0:3, as. Sellers)