08.10.2023 | 16:00 | M | Př.Kopanina
5:1
[2:1]

Rezerva udržela sérii i proti Cholupicím a nadále prohání vedoucí Spartak Kbely

Přední Kopanina - Byla to jednoznačná partie. V 10.kole 1.A třídy si Cholupice odvezly z Kopaniny pět gólů. Sice šly z penalty do vedení, ale domácí do poločasu otočili na 2:1 a po pauze přidali další tři branky. Kopanina B měla utkání plně pod kontrolou a nadále čeří vody na čele tabulky, kde je druhá jen bod za Spartakem Kbely. Ten se trápil v Radotíně a na 2:1 skóroval až v 98. minutě. Kopanina má na kontě už osm výher z deseti zápasů, vyhrála šest posledních kol. Příště Kopaňáky prověří rezerva divizního Meteoru.

Hodnocení trenéra - Karel Koloušek :

Trochu jsme měli obavy u malého počtu obdržených branek u soupeře, ale i přes obdrženou branku jsme měli utkání v moci. Pro FCPK je pozitivní, že kluci dali nejvíc branek až po B třídu v Praze. Výborný byl dnes zase Flaks.

Záznam celého zápasu FCPK B vs Cholupice od Milana Nováka (děkujeme) si pustíte zde

Matějka - Vik (K), Schierreich, Kočí, Spizzirri - Flaks, Klouček (55. Šalanský), Mainolfi (67. Hýsek) - Vágner, Veleba (78. Holeček), Bradáč (67. Helík). Trenér: Karel Koloušek.

21. Mainolfi z pen. (1:1, as. Veleba), 37. Bradáč (2:1), 54. Bradáč (3:1), 73. Veleba (4:1), 83. Helík (5:1)