SK Posázavan Poříčí nad Sázavou
2:5
[1:2]

Premiéra v Poříčí nad Sázavou. Přední Kopanina porazila místní Posázavan 5:2.

Poříčí nad Sázavou - K šestému utkání v letní přípravě zamířil tým Přední Kopaniny do Středočeského kraje. Z Kopaniny je to 53 kilometrů do Poříčí nad Sázavou, kousek od Benešova. Domácí Posázavan je nováčkem středočeského přeboru kam postoupil po triumfu v 1.A třídě s 72 body. Zápas skončil výhrou Kopaniny 5:2. Branky dávali Razetto, Bradáč, Veleba, Hájek a Urban. Byl to první zápas Kopaniny s Poříčím v historii.

Hodnocení trenéra - Daniel Vott :

Předposlední přípravné utkání jsme odehráli v Poříčí nad Sázavou, postavili jsme opět dvě mužstva a oba poločasy jsme zvládli. Mrzí jen spousta neproměněných šancí, výsledek mohl a měl být výraznější!

Přehled již odehraných přípravných zápasů FCPK (6 záp., 4-0-2, 29:10):

(15.7.) SK Kladno - FCPK 5:2 (Urban, Hájek), detaily o zápase

(19.7.) Hořovice - FCPK 1:0, detaily o zápase

(22.7.) Čechie Dubeč - FCPK 1:2 (Urban, Přívozník), detaily o zápase

(22.7.) SK Střešovice - FCPK 1:8 (Ptáček 5x, Kučera, Veleba, Mainolfi), detaily o zápase

(26.7.) V.Žižkov U18 - FCPK 0:12 (Mainolfi 4x, Hýsek 3x, Razetto 2x, Šalanský, Mejdr, Helik), detaily o zápase

(28.7.) Poříčí n./Sázavou - FCPK 2:5 (Razetto, Bradáč, Veleba, Hájek, Urban), detaily o zápase

(1.8.) FCPK - Sokol Libiš (18:00), U Drahušky, Přední Kopanina

Sestava 1.poločas: Matějka - Helik, Krejčí, Kučera, Hovorka - Mejdr, Asad, Mainolfi, Razetto, Bradáč - Ptáček. Sestava 2.poločas: Matějka - Kočí, Tržický, Schierreich, Zelenka -Šalanský, Veleba, Hýsek, Hájek, Přívozník, Urban. Trenér: Daniel Vott.