^
23.04.2023 | 17:00 | M | Aritma
0:3
[0:1]

Aritma - V neděli 23.4. odehrála rezerva Přední Kopaniny své sedmé mistrovské utkání na jaře. Tentokrát se modročervení vydali na hřiště sedmé Aritmy B. Dlouho se hrálo vyrovnaně a první branka padla až dvě minuty před přestávkou, kdy se proti svému bývalému klubu trefil Oliver Šalanský. I druhý poločas se dlouhou dobu držel ve stejné atmosféře jako ten první, dokud se v 73. minutě opět neprosadili hosté, konkrétně Luca Spizzirri. O pár minut později pak byl vyloučen domácí stoper Janda a Kopaňáci do konce utkání udeřili ještě jednou a tím zformili konečný výsledek na 3:0.

Hodnocení trenéra - Karel Koloušek :

Aritma B byl výborný soupeř. Z toho plyne, že dnes kluci  přispěli k tomu, že jsme s Danem prožili oproti sobotě hezké odpoledne. Bohužel ztráta na čelo je již velká, ale kdyby bylo vždy takové nasazení, mohli jsme pošilhavat výš.

Matějka - Grobl, Tržický (K), Flaks, Hollerbach (46. Hollmotz) - Razetto (57. Mainolfi), Veleba, Šalanský - Čermák (46. Spizzirri), Kočí (46. Vik), Schierreich. Trenéři: Karel Koloušek, Daniel Vott.

43. Šalanský (1:0), 73. Spizzirri (2:0), 82. Flaks (3:0).