16.01.2022 | 13:25 | T | Švermov | Zimní turnaje Milana Klempta
Mladší žáci (U13)
2:5
[1:2]

Mladší žáci odstartovali skvěle turnaj ve Švermově. Exceloval Mikula.

Švermov - Pět gólů vstřelil Matyáš Mikula v zápase zimního turnaje ve Švermově a mladší žáci porazili na úvod zimního turnaje Milana Klempta SK Lhota 5:2. Do padesáté minuty bylo skóre vyrovnané, pak už střílela jen Kopanina. V příštím zápase čeká na Kopaňáky Velké Přítočno.

Hodnocení trenéra - Jan Kozlík:

V úvodním utkání zimní ligy jsme narazili na tým SK Lhota. Utkání bylo velice vyrovnané, plné soubojů, ale i hezkých kombinačních akcí na obou stranách. 3/4 hry byla hra naprosto vyrovnaná. My jsme se tak často nedokázali propracovat k zakončení a také nás často podržel svými zákroky brankář Merta. Zlom nastal, když soupeř asi 20 minut před koncem ztrácel síly, zatímco my jsme vydrželi běhat až do konce utkání, což je velké pozitivum.

Merta - Púčik, Jeřábek, Sonntag - Filipovský, Mikula - Dragon, Novotný. Hokejové střídání: Vovkanič, Hrdlička. Trenér: Jan Kozlík.

15. Mikula (1:1), 17. Mikula (1:2, as. Filipovský), 53. Mikula (2:3, as. Hrdlička), 55. Mikula (2:4, as. Jeřábek), 65. Mikula (2:5, as. Dragon)