06.10.2020 | 18:00 | M | Záběhlice
4:2
[0:0]

Dohrávka na ČAFC byla vyrovnaná, bohužel se šťastnějším koncem pro domácí.

Záběhlice - Po dlouhých čtyřech zápasech bez vstřelené branky se starší žáci opět konečně trefili do sítě soupeře! Dokonce dvakrát (Novotný, Sokol). Na body to však opět nestačilo. Domácí ČAFC skóroval čtyřikrát. První poločas byl bezbrankový.

V úvodu zápasu se hrálo převážně na polovině domácích. Postupně se hra srovnávala, ale bylo jisté, že se potkali dva soupeři, kteří si to mohou rozdat fifty fifty.

Čafka měla hru více propracovanou, dokázala více udržet míč a byla nebezpečnější. Kopanina hrála jednoduše, bohužel nevyužila vysoko hrající obrany záběhlického týmu. Jediný gól v první půli nebyl hostům uznán pro ofsajd. Novák se dobře probíjel, bohužel v ofsajdu stojící Sokol míč nepřenechal svému spoluhráči a branka nemohla být pro ofsajd uznána.

Bezbrankový poločas korespondoval se druhou půlí, ve které padlo šest branek. Domácí vedli, Kopanina srovnala po gólu Novotného, který se probil k míči mezi obránci a po kluzké umělé trávě (pršelo) poslal Rákosovi k tyči gólovou vizitku - 1:1.

Čafka šla opět do vedení, dokonce dvoubrankového, když jeden gól padnul z penalty po faulu Matějky. Následovala však krásná akce, kdy Kaška vysunul Hrubého, ten dal pod sebe na Sokola a jeho střela znamenala snížení na 2:3.

Závěrečný tlak Kopaniny vyústil v jedinou šanci, kdy Bíro z trestného kopu překopl branku. Ve chvíli, kdy domácí odskočili na rozdíl opět dvou branek a do konce bylo osm minut, bylo rozhodnuto!

Kloubek - Hrubý, Bíro (K), Matějka, Anderson - Dimitrov, Kaška, Smejkal, Sokol - Bouzek, Novák. Hokejové střídání: Novotný, Kliner. Do hry připraven náhradní brankář: Štička. Trenér: Daniel Čadek.

56. Novotný (1:1, as. Smejkal), 65. Sokol (3:2, as. Hrubý)