FC Háje Jižní Město
1:6
[1:3]

První porážka v sezóně. Háje byly lepším týmem a zaslouženě vyhrály.

Přední Kopanina - Pravděpodobně jeden z hlavních adeptů na výhru celé soutěže se představil na Kopanině v 5.kole přeboru Prahy. Tým FC Háje nás přehrál vysoko 6:1. Bohužel jsme do utkání nemohli jít v plné síle, vedle absencí navíc byla časová kolize se zápasem mladšího dorostu. Dva hráči přejížděli těsně před utkáním, další dva v průběhu zápasu. První prohra U19 v přeboru Prahy!

Hodnocení trenéra - Jan Kozlík :

Vyrovnaná první půle, inkasovali jsme po zbytečných individuálních chybách. Se silným soupeřem jsme drželi krok. Do druhého poločasu Háje nastoupily mnohem agresivněji a ve větším tempu napadaly, s čímž jsme se nedokázali srovnat. Jakmile jsme ztratili kontakt se soupeřem, začali jsme působit odevzdaně.

Šafařík (K) - Zima, Barna, Tržický, Posukan - Kumar - Jusko Jonáš (61. Jusko Tobiáš), Bělohradský, Vízner, Cockrell (68. Valenta) - Müftüler. Trenér: Tomáš Cigánek (1.poločas), Jan Kozlík (2.poločas)

29. Barna (1:2)