Starší přípravka (U11)
12:2
[4:0]

Starší přípravka si zkusila v Roztokách další zápas 7+1. Příprava běží.

Roztoky - Starší přípravka využila brzkého sobotního rána (výkop 9:00) k dalšímu přípravnému zápasu ve formátu 7+1, který na hráče ročníku 2009 čeká v příští sezóně ve vyšší kategorii mladších žáků. V pěkném prostředí stadiónu Stanislava Jungwirtha v Roztokách utkání vyznělo výsledkově pro domácí, ovšem trenér Kopaniny Jakub Cigánek hodnotil zápas rovněž pozitivně.

Hodnocení trenéra - Jakub Cigánek :

Přišlo nám hodně omluvenek, ale alespoň dostali prostor další hráči zkusit si 7+1. S houževnatým soupeřem jsme odehráli zajímavé utkání, vyrovnaná byla zejména poslední třetina zápasu (hrálo se 3 x 25 minut). Každým zápasem načerpáváme zkušenosti, které určitě zužitkujeme. Do konce sezóny nás ještě čeká série dalších přípravných zápasů - přikládám jejich přehled:

Tuchoměřice - FCPK U11 (úterý, 9.6. od 17 hodin)

FCPK U11 - Roztoky (neděle, 14.6. od 17 hodin)