FC Nebušice
8:2
[2:1]

Vysoká výhra Pardálů v derby nad Nebušicemi a pět gólů Jirky Trojka.

Přední Kopanina - Na osmi gólech se zastavil brankostroj Pardálů FCPK proti Nebušicím. Pouze těsné vedení v poločase (2:1), o to výraznější výhra však na konci (8:2). Pět gólů dal Jirka Trojek a jeho souboj o střeleckou trofej sezóny s Trojanem bude hodně zajímavý. Kopanina na jaře vyhrála už podruhé a příště přijedou k Drahušce Řepy.

Hodnocení zápasu - Tomáš Cigánek (vedoucí mužstva):

Je radost se scházet v takovém počtu a kvalitě. Momentálně disponujeme velkou silou. Dnes jsme museli opravdu dělat seriózně nominaci a všichni se do ní nedostali. Čeká nás však ještě řada dalších zápasů, kde dostanou všichni prostor se předvést fanouškům. Proti Nebušicím to byl jednoznačný zápas, kromě malého výpadku v první půli jsme jasně dominovali a zápas si užili. Pět branek dal Trojek a já se těším jak si to kluci rozdají o titul nejlepšího střelce.

Jelínek - Fryk, McCloy, Odstrčil, Szwarc - Jedlička, Trojek, Novák, Stára - Trojan, Záhorec. Hokejové střídání: Pospíšil, Skalník, Švanda, Kolář, Cigánek. Manager: Jaroslav Bíro.