FK Slavoj Vyšehrad dorost
1:3
[0:1]

Kopanina v přípravě poprvé vyhrála. Porazila Vyšehrad U19 vedený Jarolímem.

Nymburk - Fotbalisté prvního týmu FCPK porazili na kondičním soustředění v Sportovním Centru Nymburk dorost Vyšehradu 3:1. Mladé "Šemíky" trénuje David Jarolím, bývalý reprezentant a dříve hráč Bayernu Mnichov, 1.FC Norimberk nebo Hamburger SV. Aktuálně působí v přeboru Prahy v týmu Újezd nad Lesy. Jeho asistentem je Jaromír Jindráček, dříve Cheb, Budějovice, Slavia nebo Teplice. Kopanina do třetice proměnila své zápasy s dorosteneckými soupeři ve výhru. Branky dávali Kučera, Janek a Řežábek.

Hodnocení trenéra - Daniel Vott:

Za mě velmi dobrý zápas, v rámci kondičního soustředění jsme si potřebovali pořádně zaběhat i v rámci zápasu, což nám dorostenecký soupeř vedený zkušenými matadory Davidem Jarolímem a Jardou Jindráčkem bohatě splnil. Z mého pohledu byla první půle výborná, druhá trochu horší, ale celkově se zápas povedl i včetně výsledku, kdy jsme po dvou prohrách konečně poprvé vyhráli v přípravě. Cíleně jsme zařadili zápasy s dorosty do začátku přípravy, abychom byli nuceni běhat. Ty týmy jsou výborně fyzicky připravené, hráči hrají o místo a je to jízda. Teď už nás vyjma dorostu Motorletu čekají jen soupeři - muži.

Bilance zimních přípravných utkání: 3 (1-0-2), skóre: 8:9

Příbram dor.-FCPK 3:1 (Zemánek), více o zápase

Meteor dor.-FCPK 5:4 (Janíček, Boček, Vágner, Čihák), více o zápase

Vyšehrad dor. - FCPK 1:3 (Kučera, Janek, Řežábek)

Příští zápas: Tatran Rakovník (divize) - FCPK

(středa, 29.1., 19:00, hř. Tatran Rakovník)

Sestava 1.poločas: Švarc - Karbulka, Tržický, Huleš Robin, Flaks - Zadina, Kučera - Zemánek, Vágner, Boček - Urban. Sestava 2.poločas: Mačí - Janek, Brabec, Huleš Robin (65. Boček), Les - Blažek, Zemánek (65. Vágner) - Hollmotz, Janíček, Řežábek - Machálek. Trenér: Daniel Vott.