FC Zličín
4:6
[4:4]

Mladší žáci napravili ztrátu z úvodního kola. Přivezli výhru ze Zličína.

Zličín - Po nepovedené premiéře a porážce s týmem Fotbalové akademie Praha se mladší žáci představili poprvé v nové sezóně na stadiónu soupeře a ve Zličíně nad domácím FC zvítězili 6:4. Zásadní podíl na výhře měl Ital Paolo Susa, který vstřelil čtyři branky. Příště na Kopaninu čekají doma Řepy.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Zajímavé utkání s deseti vstřelenými brankami. Máme radost z vítězství, které bylo zasloužené zejména za druhý poločas. V něm jsme hráli aktivně, drželi soupeře stále pod tlakem na vlastní polovině a byli jsme odměněni. Napravili jsme tak výpadek z první půle, kdy jsme z vedení 3:1 ztratili na 3:4 !!! Tak jak mužstvo pracovalo ve druhém poločase to bylo v pořádku. Naší výhodou je, že práci mužstva má kdo zúročit. Paolo Susa na hrotu je zabiják a ukázal to opět i v dnešním utkání čtyřmi góly.

Štička, Susa (K), Anderson, Novotný, Duun, Šturm, Sokol, Hrubý, Rubinstein, Franěk, Kliner. Trenéři: Tomáš Cigánek, Robert Franěk.

4. Susa (0:1), 14. Franěk (1:2), 21. Susa (1:3), 31. Susa (4:4), 45. Susa (4:5), 67. Rubinstein (4:6, as. Susa)