FC Nebušice
2:2
[0:1]

Derby nemělo vítěze. Přední Kopanina opět stáhla dvoubrankové manko.

Přední Kopanina - Derby lokálních sousedů Přední Kopaniny a Sokola Nebušice vítěze nemělo. Ve 3.kole 1.A třídy se oba soupeři rozešli s remízou 2:2. Hosté na stadiónu U Drahušky přitom už vedli 2:0. Kopanina však po gólech Brabce a Vika v poslední čtvrthodině vyrovnala. Srovnat dvoubrankové manko už se jí povedlo i v 1.kole proti Dolním Chabrům. Kopanina stále čeká na vítězství a je se dvěma body na 13.místě.

Hodnocení trenéra - Karel Koloušek :

Za dvacet minut nasazení a kvality se body nerozdavaji. Zklamání z výkonu klíčových hráčů a tak nám nezbývá než bodovat za týden. Sedmdesát minut hry bylo nejhorších za mého působení u teamu. Takhle se prezentovat nechceme.

Švarc - Huleš David (53. Janíček), Brabec, Tržický (46. Machálek), Janek (35. Čadek) - Vik, Zadina, Huleš Robin, Boček - Šultes, Hollmotz. Trenér: Karel Koloušek.

73. Brabec (1:2), 75. Vik (2:2)