SK Uhelné sklady Praha
2:0
[0:0]

Z Uhelných skladů bez gólu i bez bodů. Podzimní přebor právě skončil.

Košíře - V posledním 15. kole podzimní části Pražská teplárenská přeboru Prahy fotbalisté Přední Kopaniny jen potvrdili své trápení na hřištích soupeřů v této sezóně. Prohráli pošesté ze sedmi zápasů! Na stadiónu Uhelných skladů nedali branku a naopak dvakrát inkasovali. V podzimní tabulce tak končí na osmém místě s dvaadvaceti body, což je o šest méně než před rokem.

Na Cibulkách v Košířích se hrál jiný zápas než před rokem. To byly střelecké hody. Tehdy Kopanina vedla v poločase 3:1 a utkání skončilo nakonec 4:4 (více).

Tentokráte byl poločas bezbrankový. Oba týmy měly své šance, ale gólmani Mačí i Adam Borský (dříve také FCPK) drželi nulu. Kopanina byla lepším týmem, hrála hodně s míčem a hledala si cestu do koncovky. Ale jelikož se neprosadil Urban, gól nedala. Je to až příliš one man show jednoho střelce FCPK v této sezóně.

Úplně nejblíže ke gólu byl v prvním poločase Hák, který nejprve pálil krásně z dálky a gólman vyrážel. Pak však trestuhodně spálil situaci sám před brankářem, tohle byla jasná šance! Na druhé straně měli modročervení štěstí při hlavičce Šafránka, která šla nad.

Ve druhé půli šla kvalita hry dolů. Kopanina nedokázala udržet tempo i styl hry z první půle, utkání se přitvrdilo a čekalo se na chybu.

Ta přišla v 58.minutě. Vágner zbytečně fauloval u lajny a z následné standardky Janek špatně bránil nejlepšího hlavičkáře domácích Klána, který hlavou skóroval - 1:0.

Kopanina měla stále ještě půlhodinu na srovnání, ale gól nedala. Trefila dvakrát tyč a v další mega šanci selhal opět Hák. František byl klíčovým hráčem tohoto utkání. Své šance neproměnil a pak se podepsal pod druhý gól domácích, tzv. hřebík. Hloupě uspěchal rozehrání standardní situace na Urbana a následný rychlý brejk do otevřené obrany potrestal právě vystřídající Jarda Ramba (opět dříve hráč FCPK) druhým gólem - 2:0.

Celý zápas si můžete pustit na serveru tvcom.cz - klikněte zde.

V podstatě hloupá prohra modročervených byla na světě. Kopanina nehrála špatný zápas, ale chybělo jí větší srdce a vůle strhnout zápas k vítězství se soupeřem, který byl opravdu průměrný. Je to škoda. S pětadvaceti body na 6.místě místě jen o skóre za první pětkou by se podzim hodnotil lépe.

Již brzy na webu bude zveřejněn přehled zimních přípravných zápasů. Sledujte nás celou zimu a společně pak rozehrajeme jarní část. První jarní kolo se hraje 7.března 2020 a Kopanina vyrazí k utkání do Újezdu Praha 4.