FK Dukla Praha dorost
5:3
[1:2]

Ligový dorost Dukly Praha přehrál Přední Kopaninu ve druhém poločase.

Juliska - Zimní příprava FCPK přinesla i zajímavé měření sil dospělého fotbalu s mládežnickým. Kopanina se utkala s ligovým dorostem "devatenáctkou" FK Dukla Praha. Mrazivý únorový večer (výkop 18:30) na Julisce, kde umělka byla lemována závěji sněhu, nakonec vyzněl pro domácí, kteří vyhráli 5:3.

Pro hosty to byl přijatelný výsledek. Dokud domácím stačili fyzicky (1.poločas), tak se hrál vyrovnaný zápas. Kopanina šla dokonce do dvoubrankového vedení, když nejprve využil zaváhání obrany Urban a střelou z vápna otevřel skóre. Na 2:0 pro hosty zvýšil po půlhodině hry Vik, který po prostrčení od Šultese zvládl situaci sám před brankářem.

Domácí dokázali do poločasu korigovat z pokutového kopu nařízeného za faul.

Ve druhé půli mladíci z Dukly pokračovali ve vířivém pohybu a hosté začali postupně uvadat. Po hodině hry přišli o vedení a zakrátko už dokonce prohrávali (62. minuta).

V té době se Kopanina k brance hostů dostávali sporadicky, přesto když se to jednou podařilo, Machálek zahodil čistou tutovku na vyrovnání po uličce Urbana.

Dukla tlačila a měla další šance, ze kterých v poslední desetiminutovce přidala čtvrtý a pátý gól. V úplném závěru pak radost hrstce kopaninských příznivců udělal Urban, kterého vyslal samotného na brankáře Vágner a nejlepší podzimní střelec s přehledem uzavřel skóre na 3:5.

Kopanina má po 4 odehraných přípravných zápasech bilanci 2-0-2 při skóre: 15:10. Pořadí střelců FCPK: Šultes 6x, Urban 5x, Řežábek, Vágner, Vik, vlastní. Příští zápa sehraje Kopanina v Dobříší proti domácímu diviznímu MFK.

Mačí - Tržický (68. Janek), Janek (46. Huleš), Houška - Vágner, Zadina - Boček (46. Machálek), Vik (74. Boček), Řežábek - Urban, Šultes. Trenér: Daniel Vott.

26. Urban (0:1, as. Boček), 33. Vik (0:2, as. Šultes), 88. Urban (3:5, as. Vágner)