FK Slovan Lysá nad Labem
5:5
[1:1]

Kopanina během soustředění sehrála přípravu s Lysou nad Labem - remíza.

Lysá nad Labem - Fotbalisté A mužstva Přední Kopaniny se chystají na novou sezónu pražského přeboru. V programu měli třídenní nabité soustředění v Nymburku, v rámci kterého sehráli i přípravné utkání s účastníkem 1.A třídy Lysou nad Labem. Kopanina dominovala většině utkání, vedla už 5:1, v závěru však došly síly a domácí srovnali na 5:5. Je to první remíza FCPK v letní přípravě.

Hodnocení trenéra - Daniel Vott:

Do 70. minuty velmi dobrý zápas, drželi jsme míč a hráli, co jsme chtěli. V posledních dvaceti minutách se pak projevilo mohutné vystřídání hráčů a únava z končícího soustředění. Výsledku je jednoznačně škoda, neměli jsme to pustit, když už jsme vedli o čtyři branky. Mohli jsme také vstřelit více gólů než pět, šancí jsme měli řadu. Nakonec je paradox, hrát ještě pět minut, tak jsme asi prohráli. Soupeř ze středočeské 1.A třídy bojovný, kvalitní.  V minulé sezóně páté místo ve své soutěži. Terén byl vynikající, krásná tráva. Byl to dobrý vrchol soustředění.

Mačí (46. Švarc) - Machálek, Janek, Tržický, Flaks - Vágner - Gráf, Šultés, Řežábek - Urban. Hokejové střídání: Vik, Huleš, Svatoš, Boček, Vácha, Svoboda. Trenér: Daniel Vott.

Urban (1:1, as. Šultés), Řežábek (1:2), Vágner (1:3), Řežábek (1:4), Svatoš (1:5)