07.04.2018 | 10:00 | M | Kbely
2:6
[1:2]

Mladší žáci porazili na úvod jara Kbely. Hattrick dal Danda Poulíček.

Kbely - Mladší žáci potvrdili formu ze zimní přípravy (mj. vítězství v Mělnické zimní lize) a dobře se rozjeli i do jarní sezóny. Odstartovali výhrou ve Kbelích. Se soupeřem na podzim doma jen remizovali 2:2, ale odveta už byla vítězná. Hattrick dal Poulíček.

Hodnocení trenéra - Petr Skalník:

První jarní mistrák jsme odehráli ve Kbelích. Oproti duelu z úvodu podzimní části této sezóny jsme byli na soupeře lépe připraveni. Překvapil nás však vzrůst některých jejich hráčů. Po našem úvodním tlaku, jež však gólové úspěchy nepřinesl, jsme z rychlého brejku dostali gól. Na situaci jsme trenérsky zareagovali a podařilo se nám hru zklidnit. Ještě do poločasu jsme nepříznivé skóre otočili. Pikantností bylo, že se o obrat gólově postaral Danda Poulíček, jež po tom co vstřelil první gól nohou, druhý vsítil hlavou ze standardní situace (rohu Míry Nováka), jako zřejmě nejmenší hráč na hřišti. V druhé půli jsme v účinné hře pokračovali a hubený náskok jedné branky navýšili z přímého kopu Šimona Bíra, jež po chybě domácího brankáře skončil v síti. Danda Poulíček přidal pak třetí gól v zápase a odbyl si svůj první „nepravý“ hattrick v MŽ. Výjimečný výkon podal v zápase Kuba Mareš (v důležitém středu zálohy). Výborný výkon podali Daniel Poulíček (krajní záloha), Míra Novák (výborné rohové kopy), Maty Benedikt (na stoperu) a Filip Skalník (až v druhé půli, na hrotu, po odstoupení Romana Zavadila s nataženým stehenním svalem).

Vedoucí mužstva: Jaroslav Bíro (…děkujeme za online zpravodajství!)

Halák – Bíro, Benedikt, Novák – Poulíček, Skalník, Řešátko - Zavadil. Dále hokejově: Mareš, Smejkal, Matějka. Trenér: Petr Skalník.

Poulíček (1:1), Poulíček (1:2, as. Novák), Bíro (1:3), Poulíček (1:4), Skalník (2:5, as. Mareš), Skalník (2:6, as. Řešátko)