FC Zličín
0:1
[0:1]

Dorost ani napodruhé nevstřelil Zličínu branku ovšem tentokráte jednu dostal.

Přední Kopanina - Na podzim remizoval mladší dorost v přeboru Prahy se Zličínem 0:0. V odvetě na domácím stadiónu U Drahušky mu opět nevstřelil branku a bohužel jednu inkasoval. Byla z toho těsná porážka, na jaře druhá vedle jedné výhry. Za týden se hraje s FK Újezd nad Lesy.

Hodnocení trenéra - Jan Plachý:

V domácím zápase s tradičním soupeřem ze Zličína jsme si věřili a chtěli uspět. Do zápasu jsme vstoupili nabuzeni s nasazením a v první čtvrthodině jsme hrozili hlavně přes pravou stranu, kde duo Bělohradský-Morgan zlobilo svou soupeře rychlostí a průniky. Ve velké šanci se díky tomu ocitl hned dvakrát Stefano Susa, jednou však míč dobře netrefil a podruhé mu šanci vychytal brankář hostů.

Pravidlo nedáš-dostaneš nás ve 14.minutě i přes horké počasí dokonale zmrazilo, když jsme sledovali rychlý brejk Zličína s náběhem za obranu a po dokonalém hokejovém blafáku to bylo bohužel 0-1. Hráli jsme dále aktivně a měli znovu šance, zejména Morganovi chyběl krůček k vyrovnání.

Do šaten se odcházelo za stavu 0:1. což nahrávalo hostům, kteří byli na hřišti o ten pověstný chloupek hbitější, organizovanější a suverénější. Naším akcím chyběl nápad, moment překvapení a hlavně klid v koncovce. Když už jsme si pracně šanci vypracovali, přišlo zbrklé zakončení. A když neuspěl ani Voborský z nepřímého kopu ve vápně za malou domů hostů, museli jsme hrát posledních 10 minut vabank.

Bohužel k nějakému velkému tlaku jsme se nedostali a tak jsme po Ďáblicích prohráli i s dalším soupeřem z horních pater tabulky. Příští týden k nám jede poslední Újezd n.L., musíme zabrat a vítězstvím posílit naděje na záchranu této soutěže pro MD i pro příští rok.

Šafařík - Tržický, Kolísek, Selinger - Bělohradský, Vízner, Schierreich S. Voborský (K), Lešner J. - Susa, Morgan. Hokejové střídání: Dvořák, Kuttner, Trojan. Trenér: Jan Plachý.