SC Olympia Radotín B
1:2
[1:1]

Béčko prohrálo zápas o první pětku. Radotín na Kopanině vyhrál 2:1.

Přední Kopanina - V 18. kole 1.B třídy si hosté z Radotína odvezli od letiště zpět to, co Přední Kopanina B na podzim uhrála u nich. V Radotíně FCPK B triumfoval 4:2, teď se musel sklonit. Tým vedl po brance Levého 1:0, ale hosté srovnali do půle a pět minut před koncem přidali vítězný gól. Kuriózní gól Fárky z rohu po doteku o větev nebyl domácím za stavu 1:1 uznán.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek:

Měli jsme dobrou sestavu a chtěli vyhrát. Ale i hosté ukázali svou kvalitu, zejména dvojice hráčů Bužík - Dvořák byla extrémně rychlá. Spravedlivá by byla remíza, ale hosté nakonec měli více štěstí a rozhodli v závěru po pěkné akci. Jsem rád, že celý zápas odehrál po zranění, vyloučení a nemocech Kundelásek a věřím, že když neměl střelecké štěstí dnes, bude ho mít v áčku v přeboru.

Jelínek - Fárka Josef (70. Presl), Brabec, Huleš, Tržický - Levý, Vyšata, Svoboda (78. Plachý), Sýkora - Kundelásek, Bíro (50. Vácha). Trenér: Tomáš Cigánek.

16. Levý (1:0, as. Bíro)