25.02.2018 | 10:30 | T | Střešovice | Střešovice, WL 2018
Starší přípravka (U11)
4:1
[2:1]

Starší přípravka padla s Duklou JM a o zlato ve Střešovicích hrát nebude

Střešovice - V mrazivém únorovém ránu si to desetiletí fotbalisté Přední Kopaniny rozdali s Duklou Jižní Město v zápase dvou neporažených týmů "bílé" skupiny střešovické zimní ligy o postup do finále. Úspěšnější byla Dukla, vyhrála 4:1 po poločase 2:1 a půjde do finále. Kopanina má stále šanci zahrát si o bronz. Potřebuje za týden porazit Dobřichovice.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek:

Byl to vyrovnaný zápas, ve kterém byl soupeř produktivnější. V rozhodujících chvílích byla Dukla důraznější a potrestala naše chybné rozehrávky. Z naší strany byl lepší druhý poločas, kdy jsme přitvrdili s těžkým míčem na přihrávky. V závěru jsme hráli ofenzivně na dva obránce a dva útočníky, ale v koncovce nám dnes nebylo souzeno více než jeden gól. Finále si nezahrajeme, ale uděláme maximum zahrát si aspoň o bronz.

Tabulka střelců FCPK v turnaji (3-0-1, skóre: 31:6):

6 - Susa, 4 - Novotný, Goldstein, Dvorin, 3 - Gaspari A., Sixta, 2 - Franěk, Skalník, 1 - Mrabeti, Hrubý, Dienstl.