25.02.2018 | 17:00 | T | Mělník | Mělnická ZL 2018, U19
Starší dorost (U19)
2:7
[1:1]

Dorostenci porazili Čelákovice a k vítězství v zimní lize jim schází krůček.

Mělník - Dvakrát odložená dohrávka dorostenců s Čelákovicemi na zimní lize v Mělníku dopadla pro modročervené dobře. Sice v utkání prohrávali 0:1, pak srovnali z penalty na 1:1, ale ve druhém poločase už jasně triumfovali na celkové skóre 7:2. Před posledním kolem s Pšovkou Mělník je jedna jistota. Pokud neprohrají stanou se vítězi zimní ligy v Mělníku pro rok 2018.

Hodnocení trenéra - Filip Krhut:

V prvním poločase byl náš výkon bázlivý. Nasazení některých hráčů nebylo odpovídající a zejména hra středových hráčů soupeře nám dělala problémy. Po jedné z kombinací těchto hráčů šel soupeř do vedení.  Nám se podařilo odpovědět, když jsme po velmi dlouhé době proměnili pokutový kop. Sebevědomě se ho ujal Vendelín Schierreich.

Na druhou půli jsme lehce přeskupili sestavu, což naší hře pomohlo. Dominantní výkon předvedl uprostřed zálohy Čadek, kdy ve spolupráci s Matějem Svobodou přehráli kvalitní zálohu soupeře z čehož těžili útočníci, kteří měli spoustu prostoru k tomu, aby se dokázali individuálně prosadit. Dobrou práci odvedla i stoperská trojice a druhý poločas byl tak zcela v naší režii.

Vše o Mělnické zimní lize pro dorostence najdete zde ...

Průběžná bilance zimní přípravy 2018 (3-0-2, skóre: 20:15):

Výhry v přípravě: FC Mělník (5:1), Klecany (4:2), Čelákovice (7:2)

Prohry v přípravě: Vršovice (2:4), Rokycany (2:6)