SK Černolice
0:10
[0:7]

Kopanina ve sparťanském tréninkovém centru na Strahově porazila Černolice.

Strahov - Druhou výhru v přípravě v celkově pátém zápase si připsali fotbalisté Přední Kopaniny. Porazili Černolice rekordně 10:0. Středočeši, patnáctý tým 1.A třídy, však mají své problémy. Už takhle úzký kádr soupeře dostal další trhliny a nakonec černoličtí odehráli utkání s dvěma zapůjčenými hráči z FCPK. Pro Kopaninu to byla zajímavá příležitost vyzkoušet zejména ofenzivní fázi. Teď už modročervené čekají jen těžší zápasy - Beroun, Zbuzany, juniorka Bohemky a divizní Tatran Rakovník v generálce.

Hodnocení trenéra - Daniel Vott:

Nevím kolik hráčů z kádru jim chybělo, ale soupeř se potýkal evidentně s problémy sestavit mužstvo. Přesto nepovažuji zápas za zbytečný. Vyzkoušeli jsme si věci co jsme potřebovali, první půle byla velmi kvalitní (7:0 pozn. red.). Líbila se mi zejména práce naší levé strany. Čekají nás ještě čtyři přípravné zápasy s papírově silnými soupeři a věřím, že potvrdíme svou kvalitu i ve vyrovnaných utkáních.

Aktuální tabulka střelců v přípravě (bilance: 2-0-3, skóre: 21:16):

6 - Urban

4 - Schierreich V.

3 - Levý

2 - Čihák, Řežábek

1 - Průša, Vácha, Zadina, Vik

Švarc (46. Vácha) - Huleš (65. Fárka Josef), Melničuk (K), Bláha (46. Schierreich V.), Flaks - Čihák (75. Brabec), Zadina (65. Sýkora) - Buzek (46. Svoboda) - Levý (46. Vik), Urban, Řežábek (65. Průša). Trenér: Daniel Vott. Pozn.: Kozlík odehrál celých 90 minut za soupeře a Vácha chytal první poločas za soupeře, pak se protočili se Švarcem.

Levý (0:1, as. Řežábek), Urban (0:2), Řežábek (0:3, as. Urban), Levý (0:4, as. Buzek), Řežábek (0:5, as. Urban), Urban (0:6), Urban (0:7, as. Řežábek), Zadina (0:8, as. Vik), Urban (0:9, as. Flaks), Vik (0:10, as. Průša)