Bohemians 1905, a.s. dorost
2:2
[0:2]

Remíza s dorostem Bohemians. Úvod patřil Kopanině, konec soupeři.

Bílá hora - První remíza v zimní přípravě FCPK se zrodila v utkání proti dorostu Bohemians 1905. Kopanina vedla 2:0 po dvou gólech Urbana, ale fyzicky začala ve druhé půli ztrácet a soupeř skóre vyrovnal.

Hodnocení trenéra - Daniel Vott:

Utkání se soupeřem z dorostenecké celostátní ligy jsme začali velice svižně a byl vidět fotbal ve vysokém tempu z obou stran.Po velice povedeném prvním poločase jsme vedli 2:0 a měli ještě několik slibných situací ke vstřelení branky. Velice poctivým výkonem jsme až na malé výjimky mladé klokany v prvním poločase do velkých příležitostí nepouštěli.

Ještě přibližně 15 minut ve druhém poločase jsme vydrželi s hráči, kteří jsou v každodenním treninku běhat. Od asi 60. minuty již Bohemka zcela převzala iniciativu a kontaktní branku dala cca 15. minut před koncem. Jejich veliké usilí po několika dalších šancích korunovali vyrovnávacím gólem 3 minuty před koncem.

Výhry v přípravě: Nespeky (3:2)Černolice (10:0)ČLU Beroun (4:2)

Prohry v přípravě: Železný Brod (1:3)Turnov (4:7)Újezd P4 (3:4), Zbuzany (2:5)

Aktuální tabulka střelců v přípravě (bilance: 3-1-4, skóre: 29:25):