17.02.2018 | 11:00 | P | Beroun-Máchovna
Sokol Zbuzany
5:2
[1:1]

Příprava proti divizním Zbuzanům. Remízový poločas, nakonec prohra.

Beroun - Sedmé přípravné utkání Přední Kopaniny skončilo výhrou soupeře. Divizní FK Zbuzany potvrdily roli favorita a zvítězily o tři branky. Kopanina v utkání vedla a poločas byl remízový. Na čtyři brankové zápisy Zbuzan ve druhé půli však už modročervení dokázali reagovat pouze jednou. Je to čtvrtá prohra Kopaniny v přípravě vedle tří výher. Na ilustrační fotce kopaninský Pavel Zadina s Josefem Huňáčkem, dříve rovněž hráčem FCPK, dnes Zbuzany.

Výhry v přípravě: Nespeky (3:2), Černolice (10:0), ČLU Beroun (4:2)

Prohry v přípravě: Železný Brod (1:3), Turnov (4:7), Újezd P4 (3:4), Zbuzany (2:5)

Aktuální tabulka střelců v přípravě (bilance: 3-0-4, skóre: 27:23):

6 - Urban

4 - Schierreich V.

3 - Levý, Čihák

2 - Řežábek, Vik, Zadina, Flaks

1 - Průša, Vácha, Huleš

Zbývající zápasy v přípravě: Bohemians 1905 dorost (21.2.), Tatran Rakovník (4.3.)

Start jarní části přeboru: FK Újezd - FCPK (11.3.)

Vácha - Buzek (25. Tržický), Bláha, Huleš, Flaks - Melničuk (65. Svoboda), Zadina - Machálek (65. Vik), Čihák, Kozlík - Urban. Trenér: Daniel Vott.

Flaks (0:1), Zadina (2:4, as. Čihák)