Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  
 Slavoj Suchdol 9-16Mladší přípravka (U9) 
 Mladší přípravka po zakončení soutěže odehrála přátelák se Suchdolem.
 
 
Datum a čas:09.06.2024 17:30  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Mladší přípravka (U9)
Góly:5x - Dvořáková, Jasanský, 4x - Kubiš, 1x - Harizanova, Doležal
Střelci FCPK:Doležal Eliáš (), Kubiš Tomáš (), 
Sestava:Dvořáková, Doležal, Kubiš, Harizanova, Jasanský, Kazda.
 
Suchdol - Kopaninská kategorie zakončila soutěžní sezonu, a tak sehrála ještě přátelák na Suchdole. Nominovaná byla menší skupinka dětí, tak, aby všechny hrály co nejvíce. Svůj účel toto utkání splnilo, a FCPK navíc vyhrála!

Povrch:tráva
Hřiště:Suchdol
Diváci:20
Soupeř na webu:www.slavojsuchdol.estranky.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Doležal Eliáš601 -1-    
Dvořáková Laura605 -5-    
Harizanova Viktorija601 -1-    
Jasanský Václav605 -5-    
Kazda Alexandr60- ---    
Kubiš Tomáš604 -4-    
Celkem:36016 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší přípravka (U9) | 2016/17 (2HP)
 FC Zličín 00
 FK Řeporyje-Praha 5 00
 Mladší přípravka (U9)00
 SK Praga Vysočany 00
 SK Střešovice 1911 00
 SK Zbraslav 00
 Sokol Lipence 00
  Sportovní Akademie Praha 00
 TJ Březiněves 00
 TJ Sokol Řepy 00

Další kolo

Mladší přípravka (U9) - SK Střešovice 1911 07.09.

 

Bude se hrát

12.06.
9:00
TFK Dukla Praha
Mladší přípravka (U9)
07.09.
9:15
MMladší přípravka (U9)
SK Střešovice 1911
15.09.
MFC Zličín
Mladší přípravka (U9)
21.09.
8:45
MMladší přípravka (U9)
SK Praga Vysočany
29.09.
MTJ Březiněves
Mladší přípravka (U9)
05.10.
8:45
MMladší přípravka (U9)
Sportovní Akademie Praha
13.10.
MSK Zbraslav
Mladší přípravka (U9)
19.10.
9:15
MMladší přípravka (U9)
Sokol Lipence
26.10.
10:00
MMladší přípravka (U9)
TJ Sokol Řepy
03.11.
MFK Řeporyje-Praha 5
Mladší přípravka (U9)