Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

 
Áčko začalo remízou: FCPK-Braník 2:2 (branky: Mainolfi, Urban)...  Přebor, 1.kolo: ČAFC-Žižkov 2:2, Radotín-DJM 1:5, Kolovraty-Mot B 1:0, Podolí-Uhříněves 1:0, Hostivař-Zličín 2:0, Královice-Spoje 1:3...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Karta utkání

 Starší žáci (U15)1-10FK Dukla Jižní Město  
Datum a čas:23.04.2022 14:45  |  Poločas: 0 : 6  |  Tým: Starší žáci (U15)
Góly:36. Kysilka T. (1:6)
Střelci FCPK:
Sestava:Štička - Hemrová, Bryčka, Jeřábek, Živkovski - Hrubý, Kysilka M., Anderson, Franěk - Chudada, Kysilka T. Hokejové střídání: Růžička, Miškovský, Novotný, Filipovský. Trenér: Tomáš Cigánek.
 


Rozhodčí:Janšta Michal
Delegát:-
Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:30
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Anderson Gavin70- ---    
Bryčka Ivan70- ---   
Filipovský Radek70- ---    
Franěk Emil70- ---    
Hemrová Tereza70- ---    
Hrubý David70- ---    
Chudada Štěpán70- ---    
Jeřábek Michael70- ---    
Kysilka Timothy70136. -1-    
Kysilka Maxmilián70- ---    
Mikšovský Michal70- ---    
Novotný Vincent70- ---    
Růžička Jakub70- ---    
Štička Vincent70- ---    
Živkovski Danail70- ---    
Celkem:1,0501 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší žáci (U15) | 1.A třída/B
 ABC Braník C00
 AFK Slavoj Podolí Praha 00
 FC Tempo C00
 FK Meteor Praha VIII C00
  Fotbalová akademie Praha 00
  SC Xaverov Horní Počernice o.s. B00
 SK Motorlet Praha D00
 SK Ďáblice B00
 Slovan Bohnice 00
 Starší žáci (U15)00
 TJ Sokol Stodůlky 00
 TJ Sokol Řepy 00

Další kolo

TJ Sokol Stodůlky - Starší žáci (U15)04.09.
FC Tempo C - SK Ďáblice B04.09.
SC Xaverov Horní Počernice o.s. - AFK Slavoj Podolí Praha 04.09.
Fotbalová akademie Praha - TJ Sokol Řepy 04.09.
SK Motorlet Praha D - ABC Braník C04.09.
Slovan Bohnice - FK Meteor Praha VIII C04.09.

 

Bude se hrát

28.08.
13:00
PSK Čechie Uhříněves
Starší žáci (U15)
04.09.
17:00
MTJ Sokol Stodůlky
Starší žáci (U15)
11.09.
MStarší žáci (U15)
Slovan Bohnice
18.09.
16:30
MFK Meteor Praha VIII C
Starší žáci (U15)
24.09.
16:00
MSK Ďáblice B
Starší žáci (U15)
02.10.
MStarší žáci (U15)
TJ Sokol Řepy
09.10.
16:00
MABC Braník C
Starší žáci (U15)
16.10.
MStarší žáci (U15)
AFK Slavoj Podolí Praha
23.10.
15:30
MFC Tempo C
Starší žáci (U15)
30.10.
MStarší žáci (U15)
SC Xaverov Horní Počernice o.s. B
06.11.
14:00
MSK Motorlet Praha D
Starší žáci (U15)
13.11.
MStarší žáci (U15)
Fotbalová akademie Praha