Tabulka střelců: Pard

Pardálové11-2FK Dukla Praha
 Pardálové rozdrtili tým Dukla - Ministerstvo obrany. Vojáci dostali jedenáct gólů.

Datum a čas:21.06.2021 18:30  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Pardálové
Góly:Bajar (1:0, as. Řezníček), Kučera (2:1, as. Szwarc), Řezníček (3:1), Trojek (4:2, as. Szwarc), Řezníček (5:2, as. Szwarc), Řezníček (6:2, as. Kučera), Rákosník M. (7:2, as. Trojek), Horák (8:2, as. Bajar), Trojek (9:2, as. Horák), Trojek (10:2, as. Horák), Trojek (11:2, as. Rákosník M.)
Góly-soupeř:1:1, 3:2
Sestava:Bíro - Skalník, Dvořák, Bartoš, Odstrčil - Kučera, Szwarc, Trojek, Stára - Řezníček, Bajar. Hokejové střídání: Horák, Rákosník M. Manager: Jaroslav Bíro.

Přední Kopanina - Pardálové FCPK na jaře odehráli čtyři zápasy, z toho tři drtivě vyhráli. Naposledy nasázeli týmu FK Dukla - Ministerstvo obrany jedenáct branek. Nejlepším střelcem byl Jiří Trojek, autor čtyřech gólů, který míří za korunou krále střelců. Hattrick vstřelil Míra Řezníček. Za týden ukončí fotbalisté FCPK nad 35 let sezónu doma proti Dolanům.

Hodnocení utkání - Jaroslav Bíro (FCPK Pardálové manager) :

Pardálové v červnu najeli na vítěznou vlnu a již třetí zápas po sobě si zároveň otevřeli střelnici. V červnu mají úctyhodné skóre 24:3. To svědčí o jediném a sice, že poctivě přistupujeme k bránění a od toho se odvíjí nástavba do útočné fáze, kde jsme velmi nebezpeční. I když pokaždé nastoupíme v pozměněné sestavě, tak se vždy zatím podařilo zvolit správné rozestavení. Mám velkou radost, že i v tomto posledním utkání tomu nebylo jinak. Soupeř měl ve svém středu kvalitní jednotlivce a především směrem dopředu dokázal častokrát zahrozit a to především v prvním poločase, kdy i výsledek byl při změně stran vyrovnaný. Ve druhém poločase jsme na tom byli hlavně fyzicky lépe a nepolevilo se až do závěrečného hvizdu. Další pondělí nás čeká ještě poslední jarní zápas a po něm rozlučka.