Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

 
Výsledky víkend: FCPK A-Újezd 2:2, Zbraslav-FCPK B 7:2, U19-Háje 1:6, Zličín-U17 4:0, Dukla JM-U15 11:0, U13-Řepy 6:4, U11-FA Praha 11:28, U9-Dubeč 29:11...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  

Karta utkání

 SK Střešovice 1911 C3-5Mladší žáci (U13) 
Datum a čas:16.11.2019 08:30  |  Poločas: 1 : 2  |  Tým: Mladší žáci (U13)
 


Povrch:UMT
Hřiště:Střešovice
Diváci:0
Soupeř na webu:www.sk-stresovice-1911.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší žáci (U13) | 1.B Třída
1.SK Ďáblice 39
2.SK Zbraslav 39
3.SK Aritma Praha C39
4.AFK Slavoj Podolí Praha 37
5.FC Zličín 36
6.AC Sparta Praha, a.s. 33
7.FK Meteor Praha VIII C33
8.Mladší žáci (U13)33
9.TJ Sokol Stodůlky B33
10.SK Střešovice 1911 C31
11.TJ Sokol Řepy 30
12.TJ Sokol Nebušice 30

Poslední kolo

Mladší žáci (U13) - TJ Sokol Řepy 6 : 4
SK Aritma Praha C - TJ Sokol Nebušice 6 : 2
AFK Slavoj Podolí Praha - AC Sparta Praha, a.s. 5 : 1
FK Meteor Praha VIII C - TJ Sokol Stodůlky B2 : 6
SK Ďáblice - FC Zličín 15 : 0
SK Zbraslav - SK Střešovice 1911 C10 : 5

Další kolo

Mladší žáci (U13) - SK Ďáblice 28.09.

 

FCPK Statistika - 2020/2021

Odehrané zápasy:3
Vítězství:1
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:2
Porážky [pen]:0
Skóre:9:16 (-7)
Průměr gólů/zápas:3.00 / 5.33
Body z maxima:3 z 9
Bodová úspěšnost:33.33%

Bylo odehráno

20.09.MMladší žáci (U13)
TJ Sokol Řepy
6
4
13.09.MFC Zličín
Mladší žáci (U13)
3
1
06.09.MMladší žáci (U13)
AC Sparta Praha, a.s.
2
9

Bude se hrát

28.09.
14:15
MMladší žáci (U13)
SK Ďáblice
03.10.
16:00
MAFK Slavoj Podolí Praha
Mladší žáci (U13)
10.10.
13:45
MMladší žáci (U13)
SK Zbraslav
18.10.
09:30
MFK Meteor Praha VIII C
Mladší žáci (U13)
25.10.
11:30
MMladší žáci (U13)
SK Aritma Praha C
01.11.
10:00
MTJ Sokol Nebušice
Mladší žáci (U13)
08.11.
11:45
MMladší žáci (U13)
TJ Sokol Stodůlky B
14.11.
12:30
MSK Střešovice 1911 C
Mladší žáci (U13)