Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců:

 HráčZG
1.Susa Paolo26
2.Franěk Emil21
 Rubinstein Max21
 Z=zápasy, G=góly
 
Výsledky sobota: Hostivař-A 2:4, Braník-B 4:1, U19-Strašnice 4:3, Meteor-U13 6:2...  Program neděle: Radotín-U15 (13.15), U11-Zbraslav (15.30), Háje-U17 (15.30), Čakovice-U9 (16.00)...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 Mladší žáci (U13)1-14SK Zbraslav  
Datum a čas:12.10.2019 11:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Mladší žáci (U13)
 


Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:0
Soupeř na webu:www.skzbraslav.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší žáci (U13) | 1.A třída/sk.B
1.SK Zbraslav 821
2.SK Ďáblice 718
3.Sokol Řepy 818
4.AFK Slavoj Podolí Praha 815
5.FK Meteor Praha VIII C714
6.Sokol Stodůlky B713
7.Sokol Nebušice 712
8.SK Aritma Praha C710
9.SK Třeboradice 73
10.Mladší žáci (U13)73
11.SK Střešovice 1911 C83
12.FC Zličín 70

Poslední kolo

FK Meteor Praha VIII C - Mladší žáci (U13)6 : 2
Sokol Nebušice - SK Třeboradice 2 : 1
Sokol Stodůlky B - SK Střešovice 1911 C11 : 1
SK Aritma Praha C - FC Zličín 10 : 1
AFK Slavoj Podolí Praha - Sokol Řepy 7 : 1
SK Zbraslav - SK Ďáblice 1 : 0

Další kolo

Mladší žáci (U13) - SK Aritma Praha C27.10.
AFK Slavoj Podolí Praha - SK Zbraslav 3 : 8
Sokol Řepy - SK Střešovice 1911 C6 : 5
FC Zličín - Sokol Nebušice 24.10.
SK Ďáblice - FK Meteor Praha VIII C24.10.
SK Třeboradice - Sokol Stodůlky B25.10.

 

FCPK Statistika - 2019/2020

Odehrané zápasy:7
Vítězství:1
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:6
Porážky [pen]:0
Skóre:14:47 (-33)
Průměr gólů/zápas:2.00 / 6.71
Body z maxima:3 z 21
Bodová úspěšnost:14.29%

Bylo odehráno

19.10.MFK Meteor Praha VIII C
Mladší žáci (U13)
6
2
12.10.MMladší žáci (U13)
SK Zbraslav
1
14
05.10.MAFK Slavoj Podolí Praha
Mladší žáci (U13)
5
0
29.09.MMladší žáci (U13)
SK Ďáblice
0
10
22.09.MMladší žáci (U13)
Sokol Řepy
3
4
15.09.MFC Zličín
Mladší žáci (U13)
4
6
08.09.MMladší žáci (U13)
SK Třeboradice
2
4

Bude se hrát

27.10.
14:30
MMladší žáci (U13)
SK Aritma Praha C
02.11.
10:00
MSokol Nebušice
Mladší žáci (U13)
16.11.
08:30
MSK Střešovice 1911 C
Mladší žáci (U13)