Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců:

 HráčZG
1.Susa Paolo410
2.Kaška Matyáš31
 Franěk Emil41
 Hrubý David41
 Rubinstein Max41
 Z=zápasy, G=góly
 
Jsou doplněny všechny výsledky a máme komplet podzimní tabulky...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 Sokol Hostouň 7-3Mladší žáci (U13) 
Datum a čas:13.03.2019 18:00  |  Poločas: 1 : 1  |  Tým: Mladší žáci (U13)
Góly:Novák (0:1), Novák (1:2), Skalník (1:3)
Sestava:Novotný - Kliner, Bíro, Anderson - Smejkal, Gaspari M., Novák - Skalník. Hokejové střídání: Ropero, Sokol, Hrubý, Bouzek. Trenér: Petr Skalník.
 


Povrch:UMT
Hřiště:P6-Řepy, ZŠ Jana Werich, Španielova ul.
Diváci:10
Soupeř na webu:www.sokol-hostoun.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší žáci (U13) | 1.A třída/sk.B
1.SK Zbraslav 1130
2.SK Ďáblice 1130
3.FK Meteor Praha VIII C1120
4.AFK Slavoj Podolí Praha 1118
5.Sokol Řepy 1118
6.Sokol Stodůlky B1117
7.SK Aritma Praha C1116
8.Sokol Nebušice 1115
9.SK Třeboradice 1112
10.Mladší žáci (U13)1110
11.SK Střešovice 1911 C119
12.FC Zličín 110

Poslední kolo

SK Střešovice 1911 C - Mladší žáci (U13)3 : 5
FK Meteor Praha VIII C - Sokol Řepy 4 : 2
SK Třeboradice - FC Zličín 15 : 1
Sokol Nebušice - AFK Slavoj Podolí Praha 2 : 5
Sokol Stodůlky B - SK Ďáblice 1 : 10
SK Aritma Praha C - SK Zbraslav 1 : 2

 

FCPK Statistika - 2019/2020

Odehrané zápasy:11
Vítězství:3
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:7
Porážky [pen]:0
Skóre:30:64 (-34)
Průměr gólů/zápas:2.73 / 5.82
Body z maxima:10 z 33
Bodová úspěšnost:30.30%

Bylo odehráno

16.11.MSK Střešovice 1911 C
Mladší žáci (U13)
3
5
10.11.MSokol Stodůlky B
Mladší žáci (U13)
5
5
06.11.MSK Aritma Praha C
Mladší žáci (U13)
7
3
02.11.MSokol Nebušice
Mladší žáci (U13)
2
3
19.10.MFK Meteor Praha VIII C
Mladší žáci (U13)
6
2
12.10.MMladší žáci (U13)
SK Zbraslav
1
14
05.10.MAFK Slavoj Podolí Praha
Mladší žáci (U13)
5
0
29.09.MMladší žáci (U13)
SK Ďáblice
0
10
22.09.MMladší žáci (U13)
Sokol Řepy
3
4
15.09.MFC Zličín
Mladší žáci (U13)
4
6
08.09.MMladší žáci (U13)
SK Třeboradice
2
4