Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MD

 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 Olympia Radotín 0-4Mladší dorost (U16) 
Datum a čas:25.01.2019 18:15  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Mladší dorost (U16)
Turnaj:FC Zličín - turnaj MD 2019
Góly:Muftuler 2x, Kuttner 2x
Střelci FCPK:
Sestava:Šafařík - Susa, Barna, Tržický, Lešner - Vandůrek, Muftuler, Schierreich, Dvořák - Kuttner. Trenér: Martin Brabec.
 


Povrch:UMT
Hřiště:FC Zličín
Diváci:0
Soupeř na webu:www.scradotin.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Barna Mikuláš80- ---    
Dvořák Marek80- ---    
Kuttner Christoph802 -2-    
Lešner Jiří80- ---    
Müftüler Ali802 -2-    
Schierreich Sebastián80- ---    
Susa Stefano80- ---    
Šafařík Jakub80- ---    
Tržický Tomáš80- ---    
Vandůrek Lukáš80- ---    
Celkem:8004 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší dorost (U16) | Pražský přebor
1.ABC Braník 2255
2. FK Dukla Jižní Město 2254
3.SK Union Vršovice 2244
4.FC Háje Jižní Město 2242
5.TJ Praga Praha 2238
6.SK Libuš 2231
7.Mladší dorost (U16)2229
8.SK Ďáblice 2227
9.FC Zličín 2224
10.SK Střešovice 1911 B2221
11. Sokol Dolní Počernice 2214
12.Loko Vltavín a.s. 220

Poslední kolo

Mladší dorost (U16) - SK Union Vršovice 1 : 1
TJ Praga Praha - ABC Braník 0 : 1
SK Střešovice 1911 B - Loko Vltavín a.s. 3 : 0
FK Dukla Jižní Město - FC Zličín 8 : 1
Sokol Dolní Počernice - SK Ďáblice 2 : 2
FC Háje Jižní Město - SK Libuš 4 : 1

 

FCPK Statistika - 2018/2019

Odehrané zápasy:22
Vítězství:9
Vítězství [pen]:0
Remízy:2
Porážky:11
Porážky [pen]:0
Skóre:50:52 (-2)
Průměr gólů/zápas:2.27 / 2.36
Body z maxima:29 z 66
Bodová úspěšnost:43.94%

Bylo odehráno

09.06.MMladší dorost (U16)
SK Union Vršovice
1
1
02.06.MSokol Dolní Počernice
Mladší dorost (U16)
1
7
26.05.MMladší dorost (U16)
FK Dukla Jižní Město
1
2
18.05.MTJ Praga Praha
Mladší dorost (U16)
6
1
08.05.MMladší dorost (U16)
SK Střešovice 1911 B
4
1
05.05.MMladší dorost (U16)
FC Háje Jižní Město
1
1
27.04.MSK Libuš
Mladší dorost (U16)
4
0
13.04.MABC Braník
Mladší dorost (U16)
4
1
07.04.MMladší dorost (U16)
FC Zličín
0
1
30.03.MSK Ďáblice
Mladší dorost (U16)
1
4
23.03.MMladší dorost (U16)
Loko Vltavín a.s.
8
0
21.03.TPovltavská FA
Mladší dorost (U16)
0
2
10.03.TTJ Praga Praha
Mladší dorost (U16)
1
11
01.03.TFC Zličín
Mladší dorost (U16)
3
4
24.02.TFK Králův Dvůr
Mladší dorost (U16)
2
1