Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: SPŘ-A

 
Konečné tabulky 2017/2018 jsou komplet na webu...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 FC Háje Jižní Město 2-2Starší přípravka (U10) 
Datum a čas:11.03.2018 12:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka (U10)
Turnaj:Střešovice, WL 2018
 


Povrch:UMT
Hřiště:Střešovice
Diváci:0
Soupeř na webu:www.fc-haje.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší přípravka (U10) | 2HP
1.SK Ďáblice 2266
2.SK Zbraslav 2252
3.SK Union Vršovice 2251
4.FK Slavoj Vyšehrad 2240
5.FK Újezd nad Lesy 2234
6.Starší přípravka (U10)2230
7.Junior Praha 2227
8. FASA Praha 2224
9.SK Střešovice 1911 2223
10. Sokol Dolní Počernice 2220
11.TJ Sokol Kolovraty 2213
12.SK Hostivař 2212

Poslední kolo

Starší přípravka (U10) - Junior Praha 26 : 11
FK Slavoj Vyšehrad - SK Union Vršovice 12 : 26
FK Újezd nad Lesy - SK Střešovice 1911 22 : 17
SK Ďáblice - SK Hostivař 36 : 9
Sokol Dolní Počernice - FASA Praha 15 : 22
SK Zbraslav - TJ Sokol Kolovraty 19 : 11

 

FCPK Statistika - 2017/2018

Odehrané zápasy:22
Vítězství:10
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:12
Porážky [pen]:0
Skóre:356:425 (-69)
Průměr gólů/zápas:16.18 / 19.32
Body z maxima:30 z 66
Bodová úspěšnost:45.45%

Bylo odehráno

16.06.MStarší přípravka (U10)
Junior Praha
26
11
10.06.MStarší přípravka (U10)
TJ Sokol Kolovraty
26
15
03.06.MStarší přípravka (U10)
SK Union Vršovice
11
9
25.05.MSK Zbraslav
Starší přípravka (U10)
12
23
19.05.MFK Slavoj Vyšehrad
Starší přípravka (U10)
19
29
13.05.MStarší přípravka (U10)
Sokol Dolní Počernice
22
10
05.05.MSK Ďáblice
Starší přípravka (U10)
26
10
01.05.MStarší přípravka (U10)
FK Újezd nad Lesy
17
19
22.04.MSK Střešovice 1911
Starší přípravka (U10)
8
16
15.04.MStarší přípravka (U10)
SK Hostivař
15
21
07.04.MFASA Praha
Starší přípravka (U10)
15
18
24.03.PStarší přípravka (U10)
SK Roztoky
4
7
11.03.TFC Háje Jižní Město
Starší přípravka (U10)
2
2
04.03.TTJ Sokol Dobřichovice
Starší přípravka (U10)
4
5
25.02.TFK Dukla Jižní Město
Starší přípravka (U10)
4
1