Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: SPŘ-A

 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 FC Háje Jižní Město 2-2Starší přípravka (U10) 
Datum a čas:11.03.2018 12:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka (U10)
Turnaj:Střešovice, WL 2018
 


Povrch:UMT
Hřiště:Střešovice
Diváci:0
Soupeř na webu:www.fc-haje.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší přípravka (U10) | 2HP
1.SK Union Vršovice 26
2.FK Slavoj Vyšehrad 26
3.Starší přípravka (U10)26
4.SK Ďáblice 13
5.TJ Sokol Kolovraty 23
6.SK Čechie Smíchov 11
7.SK Hostivař 21
8.FK Dukla Praha Ž21
9.Sokol Lipence 21
10.FC Tempo 20
11.FK Újezd nad Lesy 20

Poslední kolo

SK Hostivař - Starší přípravka (U10)16 : 19
FK Dukla Praha Ž - Sokol Lipence 16 : 16
FK Slavoj Vyšehrad - FC Tempo 13 : 12
FK Újezd nad Lesy - SK Ďáblice 5 : 52
TJ Sokol Kolovraty - SK Union Vršovice 5 : 59

Další kolo

FK Újezd nad Lesy - Starší přípravka (U10)26.09.
SK Hostivař - SK Union Vršovice 28.09.
SK Ďáblice - SK Čechie Smíchov 28.09.
FK Dukla Praha Ž - FC Tempo 28.09.
FK Slavoj Vyšehrad - TJ Sokol Kolovraty 29.09.

 

FCPK Statistika - 2018/2019

Odehrané zápasy:2
Vítězství:2
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:0
Porážky [pen]:0
Skóre:49:26 (+23)
Průměr gólů/zápas:24.50 / 13.00
Body z maxima:6 z 6
Bodová úspěšnost:100.00%

Bylo odehráno

15.09.MSK Hostivař
Starší přípravka (U10)
16
19
11.09.MFK Dukla Praha Ž
Starší přípravka (U10)
10
30

Bude se hrát

26.09.
17:30
MFK Újezd nad Lesy
Starší přípravka (U10)
07.10.
16:00
MStarší přípravka (U10)
SK Ďáblice
14.10.
13:45
MSK Čechie Smíchov
Starší přípravka (U10)
21.10.
15:30
MStarší přípravka (U10)
FK Slavoj Vyšehrad
28.10.
14:30
MStarší přípravka (U10)
Sokol Lipence
04.11.
08:15
MSK Union Vršovice
Starší přípravka (U10)
11.11.
14:00
MStarší přípravka (U10)
FC Tempo
18.11.
10:30
MTJ Sokol Kolovraty
Starší přípravka (U10)