Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MPŘ-A

 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 Mladší přípravka (U8)TJ Sokol Kolovraty  
Datum a čas:26.05.2018 11:00  |  Tým: Mladší přípravka (U8)
 


Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:0
Soupeř na webu:www.sokolkolovraty.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší přípravka (U8) | 2HP
1.1999 Praha 1537
2.FC Tempo 1534
3.SK Střešovice 1911 1531
4.SK Hostivař 1530
5. Sokol Dolní Počernice 1625
6.Mladší přípravka (U8)1621
7.SK Union Vršovice 1519
8. FASA Praha 1512
9.TJ Sokol Kolovraty 1510
10.FK Újezd nad Lesy 156

Poslední kolo

Mladší přípravka (U8) - Sokol Dolní Počernice 22 : 18
SK Union Vršovice - TJ Sokol Kolovraty  
FK Újezd nad Lesy - FC Tempo  
SK Hostivař - SK Střešovice 1911  
1999 Praha - FASA Praha  

Další kolo

Mladší přípravka (U8) - TJ Sokol Kolovraty 26.05.
SK Hostivař - FK Újezd nad Lesy 26.05.
FASA Praha - FC Tempo 26.05.
Sokol Dolní Počernice - 1999 Praha 27.05.
SK Střešovice 1911 - SK Union Vršovice 27.05.

 

FCPK Statistika - 2017/2018

Odehrané zápasy:16
Vítězství:7
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:9
Porážky [pen]:0
Skóre:345:396 (-51)
Průměr gólů/zápas:21.56 / 24.75
Body z maxima:21 z 48
Bodová úspěšnost:43.75%

Bylo odehráno

20.05.MMladší přípravka (U8)
Sokol Dolní Počernice
22
18
12.05.MFASA Praha
Mladší přípravka (U8)
35
15
08.05.MMladší přípravka (U8)
FC Tempo
29
32
28.04.M1999 Praha
Mladší přípravka (U8)
48
14
21.04.MFK Újezd nad Lesy
Mladší přípravka (U8)
16
19
15.04.MMladší přípravka (U8)
SK Union Vršovice
27
19
07.04.MSK Hostivař
Mladší přípravka (U8)
34
15
07.04.PMladší přípravka (U8)
TJ Sokol Klecany
6
3
25.03.PMladší přípravka (U8)
AC Sparta Praha, a.s. dívky
1
5
10.03.PMladší přípravka (U8)
SK Aritma Praha
1
7
09.03.PSK Aritma Praha
Mladší přípravka (U8)
8
8
03.03.PMladší přípravka (U8)
SK Aritma Praha
2
11
10.02.TMladší přípravka (U8)
SK Střešovice 1911
8
7
03.02.TMladší přípravka (U8)
AFK Union Žižkov
5
1
27.01.TMladší přípravka (U8)
Sokol Řepy 2
6
4

Bude se hrát

26.05.
11:00
MMladší přípravka (U8)
TJ Sokol Kolovraty
03.06.
09:15
MMladší přípravka (U8)
SK Střešovice 1911