Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MPŘ-A

 
Jan Řežábek vyhrál Fortuna Gól snů pro tento týden. Děkujeme všem co hlasovali pro jeho branku. Teď přijde finále o branku měsíce dubna....  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 1999 Praha Mladší přípravka (U8) 
Datum a čas:28.04.2018 08:30  |  Tým: Mladší přípravka (U8)
 


Povrch:tráva
Hřiště:Stodůlky
Diváci:0
Soupeř na webu:www.1999Praha.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší přípravka (U8) | 2HP
1.FC Tempo 1228
2.1999 Praha 1228
3.SK Střešovice 1911 1225
4.SK Hostivař 1221
5.SK Union Vršovice 1219
6. Sokol Dolní Počernice 1219
7.Mladší přípravka (U8)1218
8.TJ Sokol Kolovraty 127
9.FK Újezd nad Lesy 126
10. FASA Praha 126

Poslední kolo

FK Újezd nad Lesy - Mladší přípravka (U8)16 : 19
SK Střešovice 1911 - FASA Praha 29 : 18
TJ Sokol Kolovraty - Sokol Dolní Počernice 30 : 34
SK Hostivař - FC Tempo 46 : 18
SK Union Vršovice - 1999 Praha 15 : 38

Další kolo

1999 Praha - Mladší přípravka (U8)28.04.
TJ Sokol Kolovraty - FK Újezd nad Lesy 27.04.
FC Tempo - SK Union Vršovice 28.04.
FASA Praha - SK Hostivař 28.04.
Sokol Dolní Počernice - SK Střešovice 1911 01.05.

 

FCPK Statistika - 2017/2018

Odehrané zápasy:12
Vítězství:6
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:6
Porážky [pen]:0
Skóre:265:263 (+2)
Průměr gólů/zápas:22.08 / 21.92
Body z maxima:18 z 36
Bodová úspěšnost:50.00%

Bylo odehráno

21.04.MFK Újezd nad Lesy
Mladší přípravka (U8)
16
19
15.04.MMladší přípravka (U8)
SK Union Vršovice
27
19
07.04.MSK Hostivař
Mladší přípravka (U8)
34
15
07.04.PMladší přípravka (U8)
TJ Sokol Klecany
6
3
25.03.PMladší přípravka (U8)
AC Sparta Praha, a.s. dívky
1
5
10.03.PMladší přípravka (U8)
SK Aritma Praha
1
7
09.03.PSK Aritma Praha
Mladší přípravka (U8)
8
8
03.03.PMladší přípravka (U8)
SK Aritma Praha
2
11
10.02.TMladší přípravka (U8)
SK Střešovice 1911
8
7
03.02.TMladší přípravka (U8)
AFK Union Žižkov
5
1
27.01.TMladší přípravka (U8)
Sokol Řepy 2
6
4
20.01.TMladší přípravka (U8)
Sokol Řepy 1
11
1
13.01.TMladší přípravka (U8)
SK Roztoky
4
8
02.12.PMladší přípravka (U8)
FK Dukla Praha dívky
13
6
11.11.MTJ Sokol Kolovraty
Mladší přípravka (U8)
28
11

Bude se hrát

28.04.
08:30
M1999 Praha
Mladší přípravka (U8)
08.05.
15:00
MMladší přípravka (U8)
FC Tempo
12.05.
15:00
MFASA Praha
Mladší přípravka (U8)
20.05.
12:30
MMladší přípravka (U8)
Sokol Dolní Počernice
26.05.
11:00
MMladší přípravka (U8)
TJ Sokol Kolovraty
03.06.
09:15
MMladší přípravka (U8)
SK Střešovice 1911