Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: SPŘ-A

 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 SK Zbraslav 12-23Starší přípravka (U10) 
Datum a čas:25.05.2018 17:30  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka (U10)
 


Povrch:tráva
Hřiště:Zbraslav
Diváci:0
Soupeř na webu:www.skzbraslav.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší přípravka (U10) | 2HP
1.SK Union Vršovice 412
2.SK Ďáblice 412
3.FK Slavoj Vyšehrad 512
4.FC Tempo 59
5.Starší přípravka (U10)59
6.SK Čechie Smíchov 57
7.TJ Sokol Kolovraty 56
8.SK Hostivař 54
9.FK Újezd nad Lesy 53
10.Sokol Lipence 41
11.FK Dukla Praha Ž51

Poslední kolo

SK Čechie Smíchov - Starší přípravka (U10)22 : 15
SK Hostivař - TJ Sokol Kolovraty  
FK Újezd nad Lesy - SK Union Vršovice  
SK Ďáblice - Sokol Lipence  
FK Slavoj Vyšehrad - FK Dukla Praha Ž 

Další kolo

Starší přípravka (U10) - FK Slavoj Vyšehrad 21.10.
FK Dukla Praha Ž - SK Hostivař 20.10.
Sokol Lipence - SK Čechie Smíchov 20.10.
SK Union Vršovice - SK Ďáblice 21.10.
FC Tempo - FK Újezd nad Lesy 21.10.

 

FCPK Statistika - 2018/2019

Odehrané zápasy:5
Vítězství:3
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:2
Porážky [pen]:0
Skóre:117:93 (+24)
Průměr gólů/zápas:23.40 / 18.60
Body z maxima:9 z 15
Bodová úspěšnost:60.00%

Bylo odehráno

14.10.MSK Čechie Smíchov
Starší přípravka (U10)
22
15
07.10.MStarší přípravka (U10)
SK Ďáblice
14
31
26.09.MFK Újezd nad Lesy
Starší přípravka (U10)
14
39
15.09.MSK Hostivař
Starší přípravka (U10)
16
19
11.09.MFK Dukla Praha Ž
Starší přípravka (U10)
10
30

Bude se hrát

21.10.
15:30
MStarší přípravka (U10)
FK Slavoj Vyšehrad
28.10.
14:30
MStarší přípravka (U10)
Sokol Lipence
04.11.
08:15
MSK Union Vršovice
Starší přípravka (U10)
11.11.
14:00
MStarší přípravka (U10)
FC Tempo
18.11.
10:30
MTJ Sokol Kolovraty
Starší přípravka (U10)