Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: SPŘ-A

 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 FK Slavoj Vyšehrad 19-29Starší přípravka (U10) 
Datum a čas:19.05.2018 15:30  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka (U10)
 


Povrch:tráva
Hřiště:Braník
Diváci:0
Soupeř na webu:www.slavojvysehrad.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší přípravka (U10) | 2HP
1.SK Ďáblice 1751
2.SK Union Vršovice 1745
3.SK Zbraslav 1740
4.FK Slavoj Vyšehrad 1836
5.Junior Praha 1724
6.FK Újezd nad Lesy 1722
7.Starší přípravka (U10)1818
8.SK Střešovice 1911 1716
9. FASA Praha 1715
10. Sokol Dolní Počernice 1714
11.TJ Sokol Kolovraty 1713
12.SK Hostivař 1712

Poslední kolo

FK Slavoj Vyšehrad - Starší přípravka (U10)19 : 29
Sokol Dolní Počernice - SK Zbraslav  
FK Újezd nad Lesy - TJ Sokol Kolovraty  
SK Ďáblice - SK Union Vršovice  
SK Hostivař - FASA Praha  
SK Střešovice 1911 - Junior Praha  

Další kolo

SK Zbraslav - Starší přípravka (U10)25.05.
SK Union Vršovice - Sokol Dolní Počernice 25.05.
FASA Praha - SK Střešovice 1911 26.05.
FK Újezd nad Lesy - Junior Praha 26.05.
SK Hostivař - FK Slavoj Vyšehrad 27.05.
TJ Sokol Kolovraty - SK Ďáblice 27.05.

 

FCPK Statistika - 2017/2018

Odehrané zápasy:18
Vítězství:6
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:12
Porážky [pen]:0
Skóre:270:378 (-108)
Průměr gólů/zápas:15.00 / 21.00
Body z maxima:18 z 54
Bodová úspěšnost:33.33%

Bylo odehráno

19.05.MFK Slavoj Vyšehrad
Starší přípravka (U10)
19
29
13.05.MStarší přípravka (U10)
Sokol Dolní Počernice
22
10
05.05.MSK Ďáblice
Starší přípravka (U10)
26
10
01.05.MStarší přípravka (U10)
FK Újezd nad Lesy
17
19
22.04.MSK Střešovice 1911
Starší přípravka (U10)
8
16
15.04.MStarší přípravka (U10)
SK Hostivař
15
21
07.04.MFASA Praha
Starší přípravka (U10)
15
18
24.03.PStarší přípravka (U10)
SK Roztoky
4
7
11.03.TFC Háje Jižní Město
Starší přípravka (U10)
2
2
04.03.TTJ Sokol Dobřichovice
Starší přípravka (U10)
4
5
25.02.TFK Dukla Jižní Město
Starší přípravka (U10)
4
1
10.02.TStarší přípravka (U10)
Lišáci z Řep
8
3
08.02.TStarší přípravka (U10)
Sokol Tuchoměřice
16
2
28.01.TFK Dukla Praha dívky
Starší přípravka (U10)
0
15
27.01.TStarší přípravka (U10)
SK Střešovice 1911
9
3

Bude se hrát

25.05.
17:30
MSK Zbraslav
Starší přípravka (U10)
03.06.
11:00
MStarší přípravka (U10)
SK Union Vršovice
10.06.
09:15
MStarší přípravka (U10)
TJ Sokol Kolovraty
16.06.
13:30
MStarší přípravka (U10)
Junior Praha