Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: SPŘ-A

 
Jan Řežábek vyhrál Fortuna Gól snů pro tento týden. Děkujeme všem co hlasovali pro jeho branku. Teď přijde finále o branku měsíce dubna....  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 SK Střešovice 1911 8-16Starší přípravka (U10) 
Datum a čas:22.04.2018 16:00  |  Poločas: 8 : 4  |  Tým: Starší přípravka (U10)
Góly:Gaspari A. 5x, Susa 3x, Sixta 2x, Vrtílka 2x, Skalník, Franěk, Goldstein, Gaspari M.
Střelci FCPK:Vrtílka Jakub (), 
Sestava:Vrtílka, Štička, Skalník, Sixta, Růžička, Franěk, Lukeš, Gaspari A., Gaspari M., Goldstein, Novotný, Anderson, Hendrych, Hrubý, Kliner, Susa, Šturm. Trenéři: Štěpán Růžička, Tomáš Cigánek.
 


Rozhodčí:Pačanda (laik)
Delegát:-
Povrch:UMT
Hřiště:Střešovice
Diváci:150
Soupeř na webu:www.sk-stresovice-1911.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Anderson Gavin68- ---    
Franěk Emil681 -1-    
Gaspari Alessandro685 -5-    
Gaspari Matteo681 -1-    
Goldstein Ron681 -1-    
Hendrych Lukáš68- ---    
Hrubý David68- ---    
Kliner Prokop68- ---    
Lukeš Ondřej68- ---    
Novotný Vincent68- ---    
Růžička Jakub68- ---    
Sixta Tobiáš682 -2-    
Skalník Ondřej681 -1-    
Susa Paolo683 -3-    
Štička Vincent68- ---    
Šturm Daniel68- ---    
Vrtílka Jakub682 -2-    
Celkem:1,15616 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší přípravka (U10) | 2HP
1.SK Ďáblice 1442
2.SK Union Vršovice 1436
3.SK Zbraslav 1434
4.FK Slavoj Vyšehrad 1427
5.Junior Praha 1421
6.FK Újezd nad Lesy 1419
7. Sokol Dolní Počernice 1414
8.SK Střešovice 1911 1413
9.Starší přípravka (U10)1412
10.SK Hostivař 1412
11.TJ Sokol Kolovraty 1410
12. FASA Praha 149

Poslední kolo

SK Střešovice 1911 - Starší přípravka (U10)8 : 16
FASA Praha - SK Union Vršovice 20 : 32
FK Slavoj Vyšehrad - SK Ďáblice 10 : 26
FK Újezd nad Lesy - Sokol Dolní Počernice 23 : 17
Junior Praha - TJ Sokol Kolovraty 17 : 10
SK Hostivař - SK Zbraslav 7 : 18

Další kolo

Starší přípravka (U10) - FK Újezd nad Lesy 01.05.
SK Union Vršovice - SK Hostivař 27.04.
SK Zbraslav - SK Střešovice 1911 28.04.
TJ Sokol Kolovraty - FASA Praha 28.04.
Sokol Dolní Počernice - SK Ďáblice 28.04.
Junior Praha - FK Slavoj Vyšehrad 29.04.

 

FCPK Statistika - 2017/2018

Odehrané zápasy:14
Vítězství:4
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:10
Porážky [pen]:0
Skóre:192:304 (-112)
Průměr gólů/zápas:13.71 / 21.71
Body z maxima:12 z 42
Bodová úspěšnost:28.57%

Bylo odehráno

22.04.MSK Střešovice 1911
Starší přípravka (U10)
8
16
15.04.MStarší přípravka (U10)
SK Hostivař
15
21
07.04.MFASA Praha
Starší přípravka (U10)
15
18
24.03.PStarší přípravka (U10)
SK Roztoky
4
7
11.03.TFC Háje Jižní Město
Starší přípravka (U10)
2
2
04.03.TTJ Sokol Dobřichovice
Starší přípravka (U10)
4
5
25.02.TFK Dukla Jižní Město
Starší přípravka (U10)
4
1
10.02.TStarší přípravka (U10)
Lišáci z Řep
8
3
08.02.TStarší přípravka (U10)
Sokol Tuchoměřice
16
2
28.01.TFK Dukla Praha dívky
Starší přípravka (U10)
0
15
27.01.TStarší přípravka (U10)
SK Střešovice 1911
9
3
21.01.TSokol Řepy
Starší přípravka (U10)
0
9
20.01.TStarší přípravka (U10)
AFK Union Žižkov
8
3
14.01.TTJ Sokol Čestlice
Starší přípravka (U10)
2
6
13.01.TStarší přípravka (U10)
SK Roztoky
6
6

Bude se hrát

01.05.
15:00
MStarší přípravka (U10)
FK Újezd nad Lesy
05.05.
09:00
MSK Ďáblice
Starší přípravka (U10)
13.05.
11:00
MStarší přípravka (U10)
Sokol Dolní Počernice
19.05.
15:30
MFK Slavoj Vyšehrad
Starší přípravka (U10)
25.05.
17:30
MSK Zbraslav
Starší přípravka (U10)
03.06.
11:00
MStarší přípravka (U10)
SK Union Vršovice
10.06.
09:15
MStarší přípravka (U10)
TJ Sokol Kolovraty
16.06.
13:30
MStarší přípravka (U10)
Junior Praha