Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MD

 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 Mladší dorost (U16)6-1FK Újezd nad Lesy  
Datum a čas:29.04.2018 13:30  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Mladší dorost (U16)
 


Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:0
Soupeř na webu:www.fkujezd.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší dorost (U16) | Pražský přebor
1.ABC Braník 1128
2. FK Dukla Jižní Město 1124
3.FC Háje Jižní Město 1124
4.SK Union Vršovice 1121
5.SK Libuš 1120
6.SK Ďáblice 1118
7.TJ Praga Praha 1116
8.Mladší dorost (U16)1115
9.SK Střešovice 1911 B1110
10. Sokol Dolní Počernice 117
11.FC Zličín 116
12.Loko Vltavín a.s. 110

Poslední kolo

Mladší dorost (U16) - Sokol Dolní Počernice 1 : 0
SK Libuš - SK Ďáblice 2 : 2
TJ Praga Praha - FK Dukla Jižní Město 0 : 3
SK Union Vršovice - FC Zličín 3 : 1
ABC Braník - SK Střešovice 1911 B4 : 0
FC Háje Jižní Město - Loko Vltavín a.s. 20 : 0

Další kolo

Mladší dorost (U16) - Loko Vltavín a.s. 23.03.

 

FCPK Statistika - 2018/2019

Odehrané zápasy:11
Vítězství:5
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:6
Porážky [pen]:0
Skóre:22:30 (-8)
Průměr gólů/zápas:2.00 / 2.73
Body z maxima:15 z 33
Bodová úspěšnost:45.45%

Bylo odehráno

10.03.TTJ Praga Praha
Mladší dorost (U16)
1
11
01.03.TFC Zličín
Mladší dorost (U16)
3
4
24.02.TFK Králův Dvůr
Mladší dorost (U16)
2
1
25.01.TOlympia Radotín
Mladší dorost (U16)
0
4
20.01.TFAA Zbura
Mladší dorost (U16)
0
1
13.01.TFK Kralupy 1901
Mladší dorost (U16)
4
1
18.11.MMladší dorost (U16)
Sokol Dolní Počernice
1
0
11.11.MFK Dukla Jižní Město
Mladší dorost (U16)
9
0
04.11.MMladší dorost (U16)
TJ Praga Praha
0
2
27.10.MSK Střešovice 1911 B
Mladší dorost (U16)
4
0
20.10.MFC Háje Jižní Město
Mladší dorost (U16)
3
1
14.10.MMladší dorost (U16)
SK Libuš
1
5
07.10.MSK Union Vršovice
Mladší dorost (U16)
2
4
28.09.MMladší dorost (U16)
ABC Braník
1
5
23.09.MFC Zličín
Mladší dorost (U16)
0
3

Bude se hrát

21.03.
19:30
TPovltavská FA
Mladší dorost (U16)
23.03.
12:30
MMladší dorost (U16)
Loko Vltavín a.s.
30.03.
13:00
MSK Ďáblice
Mladší dorost (U16)
07.04.
14:00
MMladší dorost (U16)
FC Zličín
14.04.
17:00
MABC Braník
Mladší dorost (U16)
27.04.
13:15
MSK Libuš
Mladší dorost (U16)
05.05.
14:30
MMladší dorost (U16)
FC Háje Jižní Město
08.05.
11:00
MMladší dorost (U16)
SK Střešovice 1911 B
18.05.
08:30
MTJ Praga Praha
Mladší dorost (U16)
26.05.
17:00
MMladší dorost (U16)
FK Dukla Jižní Město
02.06.
17:00
MSokol Dolní Počernice
Mladší dorost (U16)
09.06.
17:00
MMladší dorost (U16)
SK Union Vršovice