Starší žáci B (U14)3-1Slavoj Suchdol
 Žáci napodruhé derby zvládli. V domácím prostředí porazili Suchdol 3:1.

Datum a čas:04.11.2017 10:30  |  Poločas: 2 : 0  |  Tým: Starší žáci B (U14)
Góly:8. Řešátko (1:0, as. Jusko Tobiáš), 23. Řešátko (2:0), 57. Jusko Tobiáš (3:0, as. Řešátko)
Góly-soupeř:61. Kučera (3:1)
Sestava:Hrubý - Jusková Johana, Eltayeb, Zima, Vlach - Jusko Jonáš, Jusko Tobiáš, Sellers, Monteiro - Vandůrek, Řešátko. Hokejové střídání: Hudák, Perciful, Meech-Tatic. Trenér: Tomáš Cigánek.
Sestava-soupeř:Kreisl - Komárek, Brejcha, Bůžek, Tomek, Kindl (K), Vávra, Kučera, Skořepa, Břečka. Na střídání: Lehečka, Čejchan, Němec. Trenér: Petr Kučera.

Přední Kopanina - Žáci B hrají ve skupině o šesti týmech a tudíž stihnou se všemi soupeři za půl sezónu odehrát dvakrát. Derby se Suchdolem bývají vždy vyrovnaná. První match na suchdolském pažitu skončil remízou. Odveta U Drahušky už skončila v moci Přední Kopaniny. Po dvou brankách Řešátka a jedné Tobiáše Juska vyhráli modročervení 3:1.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek:

Hezké utkání a naše zasloužená výhra. Myslím, že jsme zahráli jeden z nejlepších zápasů na podzim. Až na první čtvrthodinu druhé půle jsme hráli vzadu důrazně a najistotu, uprostřed zálohy jsme se na těžkém terénu dobře pohybovali, vyhrávali souboje a uměli i zakombinovat. V útoku jsme při absenci Duuna měli rychlého Řešátka, který už v první půli důrazně zakončil své dva brejky a posadil nás do sedla. Chyběli nám všichni hráči z ISP, kteří hrají školní turnaj, ale i v takových situacích si umíme pomoci. Hráčů je dostatek.

Rozhodčí:Pavel Honzíček