Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

 
Hezké léto všem členům FC Přední Kopanina a všem fanouškům...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  
 TJ Spartak Chrastava 2-0FCPK 
 Divizní derniéra bez bodu. Přední Kopanina prohrála v Chrastavě 0:2.
 
 
Datum a čas:17.06.2017 17:00  |  Poločas: 1 : 0  |  Tým: FCPK
Góly:-
Góly-soupeř:12. Henzl (1:0), 85. Henzl (2:0)
Sestava:Švarc - Fárka Josef (73. Brabec), Melničuk (K, 83. Jelínek), Bláha, Kolář (78. Sweeney) - Čihák, Sýkora (85. Řezníček) - Flaks, Blažek (61. Kozlík), Levý - Urban. Trenér: Sálem Hebousse.
Sestava-soupeř:Zíka - Melichar (19 Čurgali), Kopecký, Rozmajzl P., Wolf, Smola (87. Martínek), Rozmajzl M., Henzl, Uzel, Štajner (K), Suk. Trenér: Josef Petřík.
 
Chrastava - Fotbalisté FC Přední Kopanina se rozloučili s divizí porážkou. O pádu ze čtvrté nejvyšší soutěže v Česku se rozhodlo již dříve a prohra 0:2 v Chrastavě tedy pro vývoj v tabulce nic neznamenala. Pražané toužili po lepší loučení, nebylo jim však přáno. Také proto, že kanonýr Urban se trefil třikrát jen do tyče !!! Kopanina po třiceti kolech nechala za sebou Náchod a Kutnou Horu. Přesto jako třetí od konce padá zpět po roce do kraje.

Sluníčko v Praze vystřídala na severu u Liberce zatažená obloha, přesto panovalo ideální fotbalové počasí. V Chrastavě se na loučení s divizí přišlo podívat půldruhé stovky diváků. Viděli výhru domácích, nováčka soutěže, který žije v euforii z vydařené premiérové sezóny ve čtvrté lize.

S Přední Kopaninou po divizi. Závěrečný patnáctý díl: Chrastava ...

Podzimní vzájemný zápas obou soupeřů vyhrála Kopanina. U letiště si s chrastavskou jedenáctkou v čele s bývalým reprezentantem Jiřím Štajnerem poradila v dramatickém zápase 3:2 (více zde). Odveta patřila ač s notnou dávkou štěstí soupeři.

Pražané podali na severu sympatický výkon. V pěkném areálu Na sluníčku v Chrastavě u Liberce si zasloužili odvézt body. Zejména první půle byla v režii hostů. Urban trefil dvakrát tyč, třetí šanci spálil. Sám na branku nedal Čihák, velkou příležitost měl Flaks. Levého v cestě ke gólmanovi zabránila chybně píšťalka sudího Raplíka.

Marnost v koncovce hostů kontrastovala s efektivitou Chrastavy. Filip Henzl se dostal ve 12. minutě poprvé před Švarce a hned z toho byl první gól domácích. Chrastava 1:0 !!!

Druhá půle trohu zaostala za první, přesto Urban stihl trefit potřetí tyč a gól stejného hráče nebyl pro ofsajd uznán. Domácí byli ve druhých pětačtyřiceti minutách aktivnější než v první půli a připravili fanouškům na rozloučenou ještě druhou radost. Odražený míč po rohu nádherně trefil za vápnem autor prvního gólu Henzl a oslavy konce sezóny mohly definitivně začít. Chrastava 2:0 !!!

To už v brance Přední Kopaniny nestál Jiří Švarc, ale Petr Jelínek. Ať už to byla sázka nebo taktická varianta, Švarc se na posledních minut posunul do útoku. Ani on však cestu pro míč do sítě gólmana Zíky nenašel.

Více o trenérske rošádě a vysunutí Jiřího Švarce do útoku ...

Kopanina v Chrastavě zanechala sympatický dojem. Stejně jako v celé divizní sezóně 2016/2017, kterou dostala možnost si zahrát coby mistr Prahy. Poslední nebyla, nechala pod sebou Náchod a Kutnou Horu, od záchrany jí nakonec dělila jedna příčka a devět bodů. Pro malý klub z periférie hlavního města to byla už osmá divizní sezóna v historii, přesto těžká jako vždy. Silní soupeři z velkých východočeských měst, tradiční bašty fotbalu nebo ambiciózní nováčkové. Kopanina v měření sil obstála, přesto sestupuje. Nastává čas udělat si rozbory a analýzy, jedno však můžeme udělat hned. Byla to krásná sezóna se spoustou vzpomínek na nová místa, úžasné stadióny se spoustou fanoušků, anglické pažity, společné cesty BUSem i vlakem. Navzdory řadě problémů to kopaninská parta opět zvládla a i přes sportovní neúspěch to bude sezóna, na kterou se bude vzpomínat a čerpat z ní řadu nových zkušeností. Vivat Divize 2016/2017, vivat Pražský přebor 2017/2018. 

Reklama: plánovací diáře a originální kalendáře na rok 2018 pro Vaší firmu. Využijte služeb našeho partnera Prescogroup (www.presco.cz). Získáte vynikající kvalitu a podpoříte spolupráci klubu FC Přední Kopanina se svými partnery.

Rozhodčí:Raplík Lukáš - Kvaček Jan, Milner Michal
Delegát:Langer Vlastimír
Žluté karty:Rozmajzl P., Henzl - Švarc, Kolář 
Červené karty:
Povrch:tráva
Hřiště:Chrastava
Diváci:148
Soupeř na webu:www.tjspartakchrastava.cz 
FCPK TV:https://youtu.be/Xs7923LVTuU
 

Pozvánka Jirka Štajner (Chrastava) na zápas s FCPK

https://www.youtube.com/watch?v=3yDefhrEc2Q
Fotograf:cip
Práva k foto:www.fcpk.cz; www.tjspartakchrastava.cz
Foto k utkání:

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Bláha Tomáš90- ---    
Blažek Radim61- ---  61. Kozlík 
Brabec Martin17- ---  73. Fárka Josef 
Čihák Martin90- ---    
Fárka Josef73- ---  73. Brabec 
Flaks Ivo90- ---    
Jelínek Petr7- ---  83. Melničuk 
Kolář Jan78- --- 78. Sweeney 
Kozlík Martin29- ---  61. Blažek 
Levý Jan90- ---    
Melničuk Radoslav83- ---  83. Jelínek 
Řezníček Miroslav5- ---  85. Sýkora 
Sweeney Brian Francis12- ---  78. Kolář 
Sýkora Jakub85- ---  85. Řezníček 
Švarc Jiří90- ---   
Urban Daniel90- ---    
Celkem:9900 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
FCPK | Pražský přebor
 AFK Slavoj Podolí Praha 00
 FC Zličín 00
 FCPK00
 FK Admira Praha B00
  FK Dukla Jižní Město 00
 FK Slavoj Vyšehrad B00
 FK Viktoria Žižkov B00
 FK Újezd nad Lesy 00
 SC Olympia Radotín 00
 SK Hostivař 00
 SK Motorlet Praha B00
 SK Třeboradice 00
 SK Uhelné sklady Praha 00
 SK Újezd Praha 4 00
 Sokol Kolovraty 00
 Sokol Královice 00