Starší dorost (U19)9-0SK Union Vršovice B
 V duelu o čelo tabulky jsme Vršovicím nadělili málem "desítku"

Datum a čas:18.09.2016 14:15  |  Poločas: 4 : 0  |  Tým: Starší dorost (U19)
Góly:7. Katz (1:0), 12. Katz (2:0), 18. Mazzotti (3:0), 26. Roberts (4:0), 47. Roberts (5:0), 51. Mazzotti (6:0), 53. Roberts (7:0), 72. Brewer (8:0), 88. Babar (9:0)
Sestava:Gregor - Čadek (K), Brewer, Mazzotti (76. Šroller), Jamrich, Kozlík, Tesárek, Svoboda, Roberts (59. Babar), Schierreich V., Katz (72. Trojan). Trenéři: Plachý Jan, Presl Aleš, Krhut Filip
Sestava-soupeř:Steidl - Uhrin (51. Hošek), Ursacher, Šefrhans (31. Pecák), Hauptmann, Borovička, Breburda (51. Fiala), Růžička, Posejpal, Kaňka, Kára. Trenér: Růžička Zdeněk

Starší dorostenci dokázali zvítězit i ve čtvrtém soutěžním utkání a deklasovali svého soupeře z čela tabulky rozdílem třídy! Zápas se hrál v rychlém tempu a domácímu týmu se dařil zejména přechod do rychlých protiútoků, se kterými si obrana SK Union Vršovice vůbec nevěděla rady. Zrodil se tak rekordní výsledek sezóny, kromě nastřílených 9 gólů potěšila konečně i nula na kontě obdržených branek.

Soupeř z Vršovic, který měl po třech odehraných kolech na kontě stejně jako náš tým 9 bodů asi netušil, že bude po 90 minutách odcházet s debaklem, jaký se jen tak nevidí. Mužstvo složené z hráčů ročník 2000 nemělo i přes sympatický projev v nedělním odpoledni proti domácí Kopanině pražádnou šanci a od začátku se dostalo pod velký tlak. Brankostroj zahájil a klid pro domácí zařídil dvěma góly v prvních 10 minutách hbitý útočník Idan Katz, který byl při dorážkách vždy na správném místě. Cizinecká legie Brewer-Katz-Roberts-Mazotti udávala v útoku tón a zejména rychlost krajních záložíků Brewera a Robertse dělala hostujícím obráncům velké potíže.

Ještě do půle skórovali po krásných kombinacích Mazzotti a Roberts, kteří přidali po půli další branky číslo 5,6 a 7 a dali tak zapomenout na minulý domácí zápas se Stodůlkami, kde domácí prohospodařili třígólový náskok a málem přišli o vítězství. Tentokrát si tým počínal zkušeně i v obraně a náš brankařský talent Michal Gregor splnil dokonce svůj předzápasový slib o první čistém kontu sezóny.

V závěru zápasu svůj parádní výkon v zápase korunoval nejlepší hráč domácích Chris Brewer krásným sólem a dalším gólem. Vytoužené desítky se domácí nedočkali, diváky potěšil však ještě poslední gól vstřelený střídajícím Haseebem Babarem, který potvrdil, že i kluci ze střídačky mají na to oživit hru a být platnými členy širšího kádru.

V kvapíkovém tempu zápasů nás čekají nyní dvě derby, již ve středu přivítáme v 2.kole poháru doma Aritmu z Vokovic a v neděli zajíždíme k sousedům na Suchdol potvrdit prozatimní druhé místo v tabulce a neztratit tak kontakt s vedoucí ČAFC Praha.

Hodnocení trenéra (Presl Aleš):

Takto jasně vyhrané utkání se hodnotí lehce a hráčů dnes nelze nic vytknout. Soupeř chtěl hrát fotbal, a tak to byla i přes jednoznačný výsledek pěkná podívaná. Nás těší, že jsme dobrý výkon korunovali pěknými góly a zrodil se tak nejvyšší výsledek této sezóny.