ČAFC Praha 4-7Pardálové
 Pardálové v deseti porazili ČAFC. Bomber Rákosník dal čtyři góly!

Datum a čas:21.03.2016 19:00  |  Poločas: 2 : 2  |  Tým: Pardálové
Góly:Stára (1:1, as. Kolář), Szwarc (1:2), Rákosník Michal (2:3, as. Stára), Rákosník Michal (2:4), Rákosník Michal (2:5, as. Szwarc), Rákosník Michal (3:6, as. Szwarc), Szwarc (3:7, as. Rákosník Michal)
Sestava:Colantoni - Gavenda, Dvořák, Odstrčil, Hájek - Stára, Kolář, Cigánek, Szwarc - Rákosník M. Manager: Jaroslav Bíro.

Záběhlice - Druhé jarní utkání se uskutečnilo i přes velký nezájem většiny kádru Pardálů, ale ti co přišli plně prokázali, že kvalitu mají vysokou a nikdy není třeba házet flintu dopředu do žita. Domácí tým sice má svou kvalitu a ve svém středu i několik individualit, ale tentokrát si nevěděli rady především s naší rychlou hrou a velké problémy jim dělal rychlonohý Honza Szwarc.

Soupeř se sice po naší nedůslednosti v obraně ujal vedení, ale skóre srovnal Stára do prázdné branky po ideální přihrávce Koláře, který za ČAFC dlouhá léta kopával. Do vedení nás dostal Szwarc, který využil zaváhání domácího brankáře, kterého důsledně napadal Michal Rákosník. Do poločasu však byl stav opět srovnaný. Náš nástup do druhé půle prakticky utkání rozhodl. Nejdříve skóroval Michal Rákosník po asistenci Martina Stáry a stejný hráč krátce poté využil hrubky domácích. No a netrvalo dlouho a Rákosník dokonal čistý hattrick po asistenci Szwarce. Soupeř korigoval, ale Rákosník byl při střelecké chuti a vsítil dokonce čtvrtou branku. Asistoval při ní znovu Szwarc. Naší sedmou branku vsítil Szwarc, kterému pro změnu asistoval Rákosník. Těsně před koncem už jen domácí snížili na přijatelný rozdíl.