Tabulka střelců: Pard

Sokol Bílá Hora 3-5Pardálové
 Pardálové vstoupili do jara vítězstvím na Bílé Hoře. Bíro hattrick!

Datum a čas:14.03.2016 19:00  |  Poločas: 1 : 2  |  Tým: Pardálové
Góly:0:1 Bíro (as. Řezníček), 1:2 Kolář (as. Řezníček), 1:3 Bíro (as. Krulich), 3:4 Řezníček (as. Stára), 3:5 Bíro (as. Hájek)
Góly-soupeř:Čipera Martin (1:1), Čipera Jan (2:3), Vinš (3:3)
Sestava:Colantoni - Gavenda, Odstrčil, Kudernatsch, Hájek - Krulich, Kolář, Dvořák, Stára - Bíro, Řezníček. Dále hokejově střídal: Dostál.

Bílá Hora - Pardálové zahájili jarní část jen o dva dny později než áčko a to hned proti tradičnímu rivalovi z Bílé Hory, který především na svém hřišti dokáže vždy postavit silnou sestavu. I tentokrát se parta okolo brilantního technika a hrajícího manažera Pavla Homoly předvedla ve velmi dobrém světle a kvalitní výkon obou týmů měl hlavní zásluhu na tom, že se hrálo svižné a pohledné utkání, které bylo okořeněné velkým počtem šancí na obou stranách.

V domácím dresu nechyběli borci jako např. oba bratři Čiperové, Jan Skolil, Jarda Kuchař, Tomáš Látal, David Petržela ad. Hosté se dostali do vedení po úniku Řezníčka, který s pomocí domácího obránce dostal centr k volnému Bírovi, který sám před brankářem nezaváhal. Chvilku poté stejný hráč ač přistrčený ve vápně trefil břevno a domácí z rychlého protiútoku srovnali skóre. Nakonec však poločas přeci jen vyzněl pro nás, když chvilku před poločasovým hvizdem debutant Jan Kolář po přiťuknutí Řezníčka technicky obstřelil brankáře. Hned ve svém prvním utkání tedy poprvé skóroval. Druhý poločas jsme opět zahájili lépe. Krulich z levé strany pěkně přihrál přes celou šíři vápna a nabíhající Bíro trefil do protipohybu brankáře. Poté jsme však na nějaký čas vypadli z role a ztráceli příliš často balony. Domácí toho dokázali využít a krátce před koncem bylo skóre srovnané. Remíza však pro nás v tomto utkání byla málo a po krásné akci jsme se přeci jen radovali. Stára si v rychlosti narazil s Bírem, předvedl nevídané zrychlení a z jedné protáhl domácího brankáře, štírek Řezníček byl ve správný čas na správném místě a brankou oslavil své včerejší narozeniny. V kabině pustil do oběhu "zelenou", jakoby symbolicky jsme si tedy "pochutnali" na svém včerejším soupeři, protože právě ten vyznává zelené barvy. V samotném závěru ještě prchl po levé straně Hájek a Bíro do prázdné pečetil výhru.

Hřiště:Bílá Hora