Mladší žáci B (U12)9-3FK Řeporyje-Praha 5
 Mladší žáci přehráli Řeporyje. Utkání rozhodli v prvním poločase šesti góly.

Datum a čas:05.06.2016 12:30  |  Poločas: 6 : 0  |  Tým: Mladší žáci B (U12)
Góly:5. Dimitrov (1:0, as. Jusko J.), 16. Dimitrov (2:0), 18. Řešátko (3:0), 27. Jusko T. (4:0, as. Michutta), 31. Jusko T. (5:0), 33. Hudák (6:0), 42. Řešátko (7:1), 50. Dimitrov (8:2), 52. Jusko J. (9:2, as. Dimitrov)
Góly-soupeř:41. (6:1), 47. (7:2), 61. (9:3)
Sestava:Hrubý - Vlach, Cigánek (K), Mrabeti, Jusko T. - Řešátko, Zima, Barták, Jusko J., Michutta, Mogilnicki - Dimitrov, Hudák. Trenér: Tomáš Cigánek.

Přední Kopanina - Šesti góly v prvním poločase rozpustili mladší žáci Kopaniny myšlenky soupeře z Řeporyj na dobrý výsledek u letiště. V horkém počasí bojovali hráči obou týmů nejen s protivníkem, ale také s únavou a úpalem. Domácí nakonec zápas v klidu dokormidlovali k zasloužené výhře 9:3.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek:

První poločas výborný, pochvala pro všechny. V druhém už jsme trochu uvadali, to horko bylo obrovské. Nicméně oba týmy se s tím popraly hezky a k vidění bylo pohledné utkání, které jsme měli celé pod kontrolou. Někteří hráči Řeporyj však uměli zazlobit, zejména vystřelit prudce ze střední vzdálenosti, občas jsme je nechávali moc za sebou a dávali šance na brejky. My jsme fanouškům ukázali více kreativity, dokázali jsme hrát po stranách a dávali pěkné góly. Gratulace klukům užili jsme si to.

Rozhodčí:Popelka