SK Střešovice 1911 C5-3Mladší žáci B (U12)
 Žáci ve Střešovicích srovnali ztrátu, nakonec však v úplném závěru padli.

Datum a čas:29.05.2016 13:00  |  Poločas: 2 : 0  |  Tým: Mladší žáci B (U12)
Góly:39. Dimitrov (2:1), 55. Dimitrov (3:2, as. Vandůrek), 59. Dimitrov (3:3, as. Řešátko)
Góly-soupeř:6. Bartošek (1:0), 11. Bartošek (2:0), 43. Trávníček (3:1), 65. Burnham (4:3), 68. Bartošek (5:3)
Sestava:Hrubý - Tržický, Cigánek (K), Vlach, Mrabeti, Eltayeb, Barták, Vandůrek, Mogilnicki, Řešátko, Dimitrov, Hudák. Trenéři: Tomáš Cigánek, Jakub Brejla.
Sestava-soupeř:Vlčkov, Šírl, Krejčí, Burnham, Vodrážka, Kadlečík, Muroň (K), Pelda, Trávníček, Řehák, Bartošek, Mlynár, Burger, Glanc. Trenér: Petr Věchtík.

Střešovice - Bitvu o střed tabulky zvládli ve Střešovicích lépe domácí. Kopanina prohrála 3:5, když inkasovala dva góly v posledních pěti minutách. Věčná škoda, zvláště poté, co předtím hosté dokázali stáhnout dvoubrankové poločasové manko. Jejich gólovou produktivitu opět držel Dimitrov, autor tří branek. Za týden Kopanina hostí doma poslední Řeporyje.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Viděli jsme vyrovnané utkání, které na svou stranu mohli strhnout oba soupeři. Když padla rozhodující branka na 4:3, byly předtím šance na obou stranách. Bohužel to byl náš tým, který inkasoval. Domácí měli v závěru více síly. Za stavu 3:3 jsme měli skórovat my z několika šancí a vezli jsme výhru. Z naší strany určitě kvalitnější druhý poločas, kluci prokázali, že se umí poprat o výsledek stáhli dvougólovou ztrátu. Rozhodující úder však v situaci, kdy soupeř byl na kolenou, nepřidali a to nás vytrestalo. Ještě hrajeme s dvěma týmy ze spodu tabulky a Zličínem. Máme ve svých rukách skončit v první pětce.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS: FCPK U12 B vs ŘEPORYJE (neděle, 5.6. od 12:30)