Remízový poločas a neproměněná penalta. Nakonec debakl žáků!

Datum a čas:13.02.2016 11:30  |  Poločas: 2 : 2  |  Tým: Mladší žáci B (U12)
Turnaj:Zimní liga MŽ 2016 - Junior
Góly:Dimitrov (0:1, as. Posukan), Dimitrov (2:2, as. Posukan)
Sestava:Hrubý - Jusko J., Cigánek (K), Zima, Vlach - Jusko T., Posukan, Dimitrov - Barták, Hudák. Trenér: Tomáš Cigánek.

Malešice - Mladší žáci B zpackali utkání s domácím Juniorem A na turnaji v Malešicích. Odehráli dobře první poločas, který skončil remízou 2:2. Ve druhé půli poslal Dimitrov penaltu nad břevno a od té doby to šlo s modročervenými z kopce. Statnější, fyzicky lépe připravení a často o hlavu až dvě větší domácí nasypali do sítě Kopaniny šest branek a hosté se sesypali. Kopanina stále čeká na svůj první bodový zápis v turnaji. Další pokus bude mít za týden proti děvčatům Sparty.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Za mě spokojenost s první půlí. Byli jsme důrazní v obraně, většinou jsme včas přistupovali k soupeři a nenechali je hrát. Byli jsme nebezpeční i dopředu, kde jsme útoky táhli zejména přes dvojici Dimitrov - Posukan, kteří vymysleli obě branky. Ve druhé půli trochu zamrzela neproměněná penalta za stále ještě remízového stavu, po které jsme začali fyzicky odcházet a soupeř nás začal přehrávat. Nestačili jsme se vracet, v obraně začali být pomalí, prohrávali souboje a Junior nás přečísloval a trestal. Kluci opět naživo viděli, že pokud chtějí uspět v těžkých zápasech, musí mnohem víc dobít baterky.

Zajímavosti z utkání:

-opět produktivní Dimitrov, na konto v turnaji přidal dvě branky a celkem má sedm;

-neproměněná penalta za stavu 2:2, Dimitrov přestřelil;

-přes osm inkasovaných branek pochvala pro gólmana Hrubého, všimli jsme si i boxování rohových kopů.

Hřiště:Junior