FK Dukla Jižní Město 6-3Mladší žáci B (U12)
 Sněhovou bitvu vyhrála Dukla. Žáci Kopaniny však hráli vyrovnaný zápas.

Datum a čas:23.01.2016 09:00  |  Poločas: 2 : 0  |  Tým: Mladší žáci B (U12)
Turnaj:Zimní liga MŽ 2016 - Junior
Góly:Dimitrov (3:1), Dimitrov (3:2), Dimitrov (5:3)
Góly-soupeř:1:0, 2:0, 3:0, 4:2, 5:2, 6:3
Sestava:Hrubý - Zima, Březina, Jusko J., Mrabeti - Jusko T., Cigánek (K), Dimitrov, Stankovič - Posukan, Barták. Trenér: Tomáš Cigánek.

Malešice - Další kolo zimního turnaje na Junioru bylo skutečně zimní. Od rána nebe začalo sypat a pořadatelé nemohli stíhat uklízet. Byli rádi, že dokázali průběžně čistit lajny. Pro mladší žáky Kopaniny to byl druhý zápas v turnaji a nakonec skončil druhou porážkou. Dukla Jižní Město zvítězila 6:3. Kopanina však byla vyrovnaným soupeřem. Zaujal hattrick Matyáše Dimitrova.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Podmínky byly pro kluky nezvyklé, myslím, že na sněhu zápas ještě nehráli. Byla to dobrá zkušenost, ne-li velice ojedinělá v jejich kariéře vzhledem k teplým zimám. Navzdory porážce jsem tým pochválil. Utkání odbojovali, v rámci možností plnili taktické pokyny. Doplatili jsme na spoustu neproměněných šancí, zejména v první půli, kterou jsme prohráli 0:2, jsme šli opakovaně sami na branku. Rozdíl byl v důrazu, ve kterém nás soupeř předčil. Díky větší síle Dukla využila své šance a přesně to nám před jejich brankou chybělo. Budeme na tom pracovat. Dimitrov hattrick, to se vždy počítá a za mě pochvala také Lukáši Hrubému v brance, který se při absenci gólmanů Chundela - Řešátko ukázal jako zajímavé alternativa, o které budeme přemýšlet.

Příští zápas: Běchovice vs FCPK U12 B (neděle, 31.1.2016, 11:30)

Rozhodčí:Faltys
Hřiště:Junior