SK Střešovice 1911 7-3Mladší žáci B (U12)
 Žáci rozehráli zimní turnaj na Junioru. Na úvod porážka se Střešovicemi.

Datum a čas:09.01.2016 09:00  |  Poločas: 2 : 3  |  Tým: Mladší žáci B (U12)
Turnaj:Zimní liga MŽ 2016 - Junior
Góly:Posukan (0:1), Dimitrov (1:2), Dimitrov (1:3)
Góly-soupeř:1:1, 3:2, 3:3, 4:3, 5:3, 6:3, 7:3
Sestava:Řešátko, Zima, Březina, Eltayeb, Mrabeti, Dimitrov, Cigánek, Smiley, Hrubý, Barták, Puyatin, Posukan. Trenér: Martin Brabec.

Malešice - Mladší žáci B vstoupili do zimního turnaje pořádaného TJ Junior Praha porážkou s tradičním rivalem z Prahy 6 - SK Střešovice 1911. Na umělé trávě "V úžlabině" sice Kopanina vyhrála první poločas 3:2 díky dvěma brankám Dimitrova a jedné Posukana, ovšem ve druhé půli lepší tým Střešovic skóre otočil a výrazně zvítězil.

Martin Brabec (trenér) - hodnocení utkání proti SK Střešovice:

Jako pozitivum vidím, že jsme měli dost hráčů a všichni si zahráli kvalitní zápas. Byl to první zápas v turnaji, dali jsme hned rychlý gól z rozehrávky a soupeře zaskočili. Postupně nás však Střešovice začaly přehrávat a zaslouženě vyhrály. Dali jsme si také dva vlastní góly, ale to pramenilo z faktu, že soupeř byl lepší a tlačil nás.

Hřiště:Junior