Tabulka střelců: MD

SK Dolní Chabry 2-4Mladší dorost (U17)
 Úspěšná premiéra mladšího dorostu, z hřiště Dolních Chaber veze tři body.

Datum a čas:05.09.2015 10:45  |  Poločas: 2 : 3  |  Tým: Mladší dorost (U17)
Góly:7. Schierreich V. (0:1), 13. Antrobus (0:2, as. Babar), 31. Roberts (2:3, as. Čadek), 75. Babar (2:4, as. Mikl)
Góly-soupeř:17. Červenka (1:2), 18. Gottwald (2:2)
Sestava:Gregor - Schierreich M., Kozlík, Čadek (K), Jamrich - Roberts, Schierreich V., Mainolfi, Chlomek - Babar, Antrobus. Hokejové střídání - Mikl, Bytomski. Trenér: Patrik Hebousse.
Sestava-soupeř:Lipovský (41. Jírovec) - Pospíšil, Valenta (K), Pavlovič F., Klinka - Gottwald, Cranford, Bára, Milický, Kulda - Červenka. Hokejové střídání - Pavlovič S., Holan. Trenér: David Hradil.

Dolní Chabry - Mladší dorostenci vstoupili do podzimní části vítězstvím na hřišti Dolních Chaber 2:4. Hosté vedli už po čtvrt hodině 0:2 po gólech Schierreicha a Antrobuse, avšak domácí odpověděli dvěma slepenými góly Červenky a Gottwalda. Vedení na kopaninskou stranu vrátil svým gólem ve 31. minutě Samuel Roberts. Pojišťující branku vsítil Babar pět minut před koncem a tak se dorostenci mohli radovat z prvních třech bodů.

Tradičně hrající střední záložníky, Matěje Svobodu a Mirka Tesárka, musela nahradit dvojice Matia Mainolfi (ročník 2001) a Vendelín Schierreich a zvládli to skvěle. Druhý jmenovaný se stal autorem prvního gólu zápasu v 7. minutě, který byl hodně kuriózní. Brankář domácích, Lipovský, stačil vyrazit střelu na roh, z následně rozehraného rohu se mu míč stáčel do brány tak dlouho, až mu zapadl do brány.

Ve 13. minutě šli kopaninští do dvoubrankového vedení zásluhou Antrobuse. Akce začala pěknou diagonální přihrávkou na Robertse, který dokázal vyhrát v souboji s bekem balón a přihrát Babarovi. Ten nebyl ve špatné pozici, avšak nesobecky posunul na volného Antrobuse, který dával gól do poloprázdné brány.

Domácí dokázali smazat dvoubrankové manko mezi 17. a 18. minutou. Při dvou centrech zprava si obrana hostí nedokázala správně rozebrat hráče a vždy byli střelci gólu (Červenka, Gottwald) osamoceni ve velkém vápně a ve svých střeleckých pokusech se nemýlily. Psala se 18. minuta a stav byl 2:2.

Dva slepené góly překvapivě nabudily Přední Kopaninu, která se ještě zběsileji vrhla do útočení. Ve 31. minutě letěla na Robertse další diagonální přihrávka, které zatápěly domácí obraně, od Čadka, dokázal obejít bránícího hráče a prostřelil Lipovského.

V poločase byl střídán Lipovský, jenž se zranil v souboji s Kozlíkem, na jeho místo se mezi tři tyče postavil Jírovec. Hostující Kopanina samozřejmě vycítila šanci v podobě slabšího gólmana, opak se však stal pravdou. Jírovec si byl jistým v každém zákroku a nahradil tak dokonale Lipovského. Ovšem gólman Lipovský nebyl jediný, který se dostal na listinu zraněných. K němu přibili Pavlovič F. a Pospíšil a tak domácí dohrávali v desíti lidech. Na hře to hned bylo znát, ale pojišťovací gól na 2:4 dlouho nepadl. Za zmínku stojí neproměněný přímý kop z poza vápna Čadkem, či hlavička Schierreich V. z malého vápna.

Pět minut před koncem se do samostatnéh úniku dostal Pavlovič S., avšak přestřelil. Po této šanci se do své šance dostal Mikl, trefil jen dobře vyběhnuvšího Jírovce, míč se ale odrazil jen k Babarovi, který balón dorazil do brány.

Příští zápas se dorostenci Přední Kopaniny poprvé představí na domácím stadionu proti Satalicím, které však svůj první zápas nezvládly, prohrály s Pragou 2:3.

Rozhodčí:Pavel Chrenko
Hřiště:Dolní Chabry